Camila Cabello w utworze Marka Ronsona. Zobacz teledysk „Find U Again”

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Camila Cabello nie zwalnia tempa. Dopiero co wypuściła klip do utworu Señorita, nagranego z Shawnem Mendesem, a teraz pojawił się kolejny teledysk z jej udziałem. Tym razem chodzi o singiel Find U Again Marka Ronsona.

Camila Cabello to obecnie jedna z najpopularniejszych młodych wokalistek. Po tym, jak w ubiegłym roku odeszła z zespołu Fifth Harmony i wydała solową płytę z hitem Havana, nie przestaje być o niej głośno.

Camila Cabello, Mark Ronson – Find U Again

Camila Cabello pojawiła się ostatnio na najnowszej płycie producenta Marka RonsonaLate Night Feelings, która miała premierę 21 czerwca. O tym, kto jeszcze pojawił się na tym wydawnictwie pisaliśmy tutaj.

Utwór Find U Again doczekał się teledysku. Klip wyreżyserowany przez Bradleya & Pablo zrobiony jest z rozmachem, w klimacie filmów Tarantino.

W teledysku Mark Ronson wciela się w rolę łowcy nagród, którego celem jest postać grana przez Camilę Cabello.


Camila Cabello, Shawn Mendes – Señorita

Niedawno w sieci pojawił się nowy utwór, który Camila nagrała we współpracy z Shawnem MednesemSeñorita. Ten duet okazał się ogromnym sukcesem. Na YouTube klip w ciągu 48 godzin został obejrzany ponad 50 mln razy. Teraz teledysk ma już ponad 210 mln odsłon.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: