kadr z filmu

Sequel “Mortal Kombat” z 2021 roku jednak powstanie. Film znalazł scenarzystę


27 stycznia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Wiele wskazuje na to, że film Mortal Kombat z 2021 roku jednak doczeka się kontynuacji. Wytwórnia New Line znalazła scenarzystę produkcji. Kto nim został?

Mortal Kombat – turniej, który nie doszedł do skutku

Mortal Kombat z 2021 roku był filmem z pogranicza średni/niezły, ze wskazaniem na tę pierwszą opcję. Produkcja była, rzecz jasna, bazowana na serii komputerowych bijatyk o tym samym tytule. Tytułowy Mortal Kombat to turniej walk, w którym ziemscy wojownicy stawiają czoła siłom zła, chcącym podbić Ziemski Wymiar. Seria doczekała się jedenastu głównych odsłon. Powstały także komiksy, produkcje animowane czy filmy aktorskie.

Mortal Kombat, które premierę miało w 2021 roku, przedstawia losy Cole’a Younga – zawodnika MMA, który dowiaduje się o tym, że został wybrany do reprezentowania Ziemskiego Wymiaru w turnieju walk. Razem z innymi zawodnikami wyrusza na poszukiwania świątyni boga Raidena, w której ma przygotować się do Mortal Kombat. Siły zła z Pozaświatów chcą jednak osłabić Ziemię przed rozpoczęciem turnieju i wysyłają swoich najlepszych wojowników, aby ci zgładzili reprezentantów Ziemskiego Wymiaru. Żeby było ciekawiej, sam turniej nie zdążył się odbyć.

Film trafił jednocześnie do kin oraz na platformę HBO Max. Mortal Kombat było najczęściej oglądaną produkcją na tej platformie w 2021 roku.

Sequel „Mortal Kombat” z 2021 roku jednak powstanie. Film znalazł scenarzystę
plakat filmu

Mortal Kombat – runda druga

Biorąc pod uwagę końcówkę produkcji oraz fakt, że tytułowy Mortal Kombat jeszcze się nie odbył, sequel był w zasadzie rzeczą pewną. Wygląda na to, że na film jeszcze trochę poczekamy, bo kontynuacja dopiero teraz znalazła scenarzystę. Został nim Jeremy Slater, który na swoim koncie ma The Umbrella Academy, Fantastyczną Czwórkę czy Notatnik śmierci. Slater współtworzył także scenariusz do serialu Moon Knight. W związku z tym, że skrypt do filmu dopiero powstanie, póki co nic nie wiadomo na temat fabuły.

Wiele wskazuje na to, że film Mortal Kombat z 2021 roku jednak doczeka się kontynuacji. Wytwórnia New Line znalazła scenarzystę produkcji. Kto nim został? Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Mortal […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →