„Mortal Kombat” – zobaczcie zwiastun nowej adaptacji kultowej gry

Podziel się newsem:

Do sieci trafił pierwszy zwiastun nowej filmowej adaptacji Mortal Kombat. To będzie pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów kultowej gry.

Mortal Kombat – nowa filmowa adaptacja gry w kwietniu w kinach

Za reżyserię filmu na podstawie gry Mortal Kombat odpowiedzialny jest australijski twórca reklam Simon McQuoid, dla którego jest to pierwszy film fabularny. McQuoid wyreżyserował film na podstawie scenariusza Grega Russo i Dave’a Callahama (Wonder Woman 1984). Za muzykę odpowiada natomiast Benjamin Wallfisch (Blade Runner 2049, filmy z serii To).

Mortal Kombat nowy film na podstawie kultowej gry

W obsadzie filmu znaleźli się aktorzy kinowi, telewizyjni oraz zawodnicy sztuk walki, tacy jak Lewis Tan w roli Cole’a Younga, Jessica McNamee w roli Sonyi Blade, Josh Lawson w roli Kano, Mehcad Brooks w roli Jacksona „Jaxa” Bridgesa czy Ludi Lin w roli Liu Kanga.

Fabuła produkcji brzmi następująco: Zawodnik mieszanych sztuk walki Cole Young przywykł do tego, że obrywa za pieniądze. Nie ma jednak pojęcia o swoim pochodzeniu i nie wie, dlaczego władca Zaświatów Shang Tsung nasłał na niego swojego najlepszego wojownika, Sub-Zero, kriomancera z innego wymiaru. W obawie o bezpieczeństwo rodziny Cole udaje się na poszukiwanie Sonyi Blade, poleconą mu przez Jaxa. Ten major sił specjalnych ma takie samo dziwne znamię w kształcie smoka, z jakim urodził się Cole. Wkrótce Cole trafia do świątyni Lorda Raidena, jednego ze Starszych Bóstw i obrońcy Ziemi, zapewniającego schronienie tym, którzy mają smocze znamię. W świątyni Cole trenuje z doświadczonymi wojownikami Liu Kangiem i Kung Lao oraz zbuntowanym najemnikiem Kano. Wspólnie staną do walki największych mistrzów Ziemi z przeciwnikami z Zaświatów, w której stawką jest wszechświat. Ale czy Cole zdoła uwolnić swoje arcana – niezmierzoną moc we wnętrzu duszy – i zdąży nie tylko ocalić bliskich, ale i powstrzymać Zaświaty raz na zawsze?

W filmie nie zabraknie tzw. fatalities, czyli ruchów, które w widowiskowy sposób kończą rundę w grach, co możemy zobaczyć już w zwiastunie.

Mortal Kombat – oficjalny zwiastun

Światowa premiera filmu zapowiedziana jest na 23 kwietnia.


Na 3 dni przed premierą, w sieci pojawiła się właśnie scena otwierająca film. Zobaczcie 7-minutowy fragment nowego Mortal Kombat.

Do sieci trafił pierwszy zwiastun nowej filmowej adaptacji Mortal Kombat. To będzie pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów kultowej gry. Mortal Kombat – nowa filmowa adaptacja gry w kwietniu w kinach Za reżyserię filmu na podstawie gry Mortal Kombat odpowiedzialny jest australijski twórca reklam Simon McQuoid, dla którego jest to pierwszy film fabularny. McQuoid wyreżyserował film […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →