Reżyser „Czarnobyla” dołącza do ekipy serialu na podstawie uwielbianej na całym świecie gry


16 czerwca 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Serial oparty o grę video The Last of Us wciąż pozostaje w produkcji. Teraz do zespołu pracującego nad ekranizacją tego obiecującego tytułu, dołączył Johan Renck, filmowiec, który na swoim koncie ma uznany przez widzów i krytyków serial Czarnobyl.

The Last of Us to bez wątpliwości jedna z najbardziej fascynujących gier w historii i przy okazji jedna z najbardziej filmowych. Nic dziwnego zatem, że HBO doszło jakiś czas temu do wniosku, że opowieść o przygodach Joela i Ellie warto zekranizować.

Powstaje serial na podstawie gry The Last of Us

Produkcja jest na bardzo wczesnym etapie i tak naprawdę niewiele wiadomo na jej temat. Nie jest znana fabuła serialu, ani nie wiadomo, kto trafił do jego obsady. Nie wiadomo nawet, kiedy serial będzie miał swoją premierę. Twórcy będą z pewnością krok po kroku uchylać nam kolejne rąbki tajemnicy, aby podsycać naszą ciekawość i odpowiednio przygotować nas na moment, kiedy The Last Of Us trafi na platformę HBO.

Nadzieję na to, że serial może okazać podobnym sukcesem, jak gra video, daje informacja o tym, że do ekipy filmowej realizującej projekt dołączył Johan Renck, który brał czynny udział w takich udanych produkcjach, jak: CzarnobylBreaking Bad, The Walking Dead Wikingowie.  

O czym jest gra The Last of Us?

The Last of Us to gra autorstwa studia Naughty Dog znanego z serii Uncharted. Jej premiera odbyła się w 2013 roku. To przygodówka akcji z elementami survivalu, której akcja rozgrywa się w świecie apokalipsy. Panuje epidemia, a my wcielamy się w przemytnika, którego losy krzyżują się z nastolatką o imieniu Ellie. Gra ukazała się na Playstation 3, a także na Playstation 4 w wersji Remastered.

Już niebawem doczekamy się jej kontynuacji. The Last of Us Part II zamelduje się na PlayStation 4 już 19 czerwca.

Serial oparty o grę video The Last of Us wciąż pozostaje w produkcji. Teraz do zespołu pracującego nad ekranizacją tego obiecującego tytułu, dołączył Johan Renck, filmowiec, który na swoim koncie ma uznany przez widzów i krytyków serial Czarnobyl. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →