Netflix zapowiada serial anime „Tomb Raider”


29 stycznia 2021

Podziel się newsem:

Platforma streamingowa Netflix podzieliła się wieściami na temat trwających prac nad serialem anime, na podstawie serii gier, której główną bohaterką jest Lara Croft.

Tomb Raider w nowej odsłonie

Serial ma kontynuować przygody Lary Croft, przedstawione w najnowszej trylogii gier video wyprodukowanej przez Crystal Dynamics i Eidos Montreal: Tomb Raider, Rise of the Tomb Raider i Shadow of the Tomb Raider.

Najbardziej ikoniczna heroina gier wideo skacze do animacji! Tomb Raider to nowy serial anime, który będzie śledził losy Lary Croft po wydarzeniach przedstawionych w reboocie serii —możemy przeczytać na Twitterze Netflixa.

Tomb Raider jako serial anime – kiedy premiera?

Niestety na tym informacje na temat serialu się kończą. Nie wiadomo, kiedy tytuł zadebiutuje na Netflixie, którzy aktorzy użyczą w anime swoich głosów, ani jak w przybliżeniu będzie wyglądał scenariusz. Wiemy jedynie, że za produkcję będzie odpowiadała wytwórnia Legendary Pictures, która w przeszłości współposiadała m.in. za Jurrasic World: Fallen Kindom, Kong: Skull Island i Watchmen.


Tomb Raider to seria gier komputerowych, komiksów, powieści i filmów opowiadających o przygodach Lary Croft, która szybko stała się jedną z głównych ikon przemysłu gier komputerowych. W 2006 roku znalazła się w Księdze rekordów Guinnessa, gdzie określono ją jako „bohaterkę gry komputerowej, która odniosła największy sukces w realnym życiu”.

Platforma streamingowa Netflix podzieliła się wieściami na temat trwających prac nad serialem anime, na podstawie serii gier, której główną bohaterką jest Lara Croft. Tomb Raider w nowej odsłonie Serial ma kontynuować przygody Lary Croft, przedstawione w najnowszej trylogii gier video wyprodukowanej przez Crystal Dynamics i Eidos Montreal: Tomb Raider, Rise of the Tomb Raider i […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →