Netflix zapowiada drugi sezon serialu „Rojst”. Premiera w 2021 roku


20 października 2020

Podziel się newsem:

Netflix zapowiedział powstanie drugiego sezonu polskiego serialu Rojst. Za reżyserię ponownie odpowiadać będzie Jan Holoubek, a do obsady dołączą nowi aktorzy. Sprawdźcie szczegóły.

Pierwszy sezon Rojsta zadebiutował w sierpniu 2018 roku na platformie Showmax. Gdy została ona wycofana z Polski, produkcję w grudnia 2019 roku przejął Netflix. Serial osadzony jest w latach 80. i opowiada o dwóch dziennikarzach, którzy mają wątpliwości co do sposobu, w jaki lokalna policja rozwiązuje sprawę morderstwa prostytutki i komunistycznego działacza. Postanawiają prowadzić śledztwo na własną rękę.

Za scenariusz i reżyserię odpowiada Jan Holoubek, a wśród aktorów, którzy pojawili się na ekranie można wymienić m.in. Andrzeja Seweryna, Dawida Ogrodnika czy Zofię Wichłacz.

Pierwszy sezon serialu promował singiel Wszystko, czego dziś chcę, cover utworu Izabeli Trojanowskiej w wykonaniu Brodki i A_GIMa.

Brodka & A_GIM – Wszystko, czego dziś chcę

Rojst powraca z drugim sezonem

Dziś Netflix ogłosił, że powstanie drugi sezon Rojsta. 6-odcinkowy serial ponownie wyreżyseruje Jan Holoubek, a jego premiera zaplanowana jest na 2021 rok. Do obsady dołączyli Magdalena Różdżka i Łukasz Simlat.

Możliwość powrotu do świata i bohaterów Rojsta jest dla mnie spełnieniem marzenia o kontynuacji wielkiej przygody, jaką był sezon pierwszy. Głównym, scalającym tematem drugiego sezonu, jest odkupienie, zarówno w szerszym kontekście społecznym, jak również indywidualnym. Ono jest bowiem zasadniczą motywacją każdego z głównych bohaterów. Znani z pierwszego sezonu Piotr Zarzycki, Teresa Zarzycka oraz Witold Wanycz, ale też nowe postacie, jak Anna Jass i Adam Mika – każde na swój sposób próbują odkupić winę z przeszłości

Jan Holoubek, reżyser serialu Rojst

Kontynuacja serialu Rojst rozpoczyna się podczas „powodzi stulecia”, która nawiedziła południowy zachód Polski latem 1997 roku. W mieście pękają wały i nieokiełznany żywioł zalewa miasto oraz, znany już widzom z pierwszego sezonu, las na Grontach. Odsłania przy tym tajemnicę, której mieszkańcy woleliby nie ujawniać.

Rojst: sezon 2 – oficjalna zapowiedź

Netflix zapowiedział powstanie drugiego sezonu polskiego serialu Rojst. Za reżyserię ponownie odpowiadać będzie Jan Holoubek, a do obsady dołączą nowi aktorzy. Sprawdźcie szczegóły. Pierwszy sezon Rojsta zadebiutował w sierpniu 2018 roku na platformie Showmax. Gdy została ona wycofana z Polski, produkcję w grudnia 2019 roku przejął Netflix. Serial osadzony jest w latach 80. i opowiada […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.