10 najchętniej oglądanych filmów oryginalnych Netflixa

Podziel się newsem:

Magazynowi ekonomicznemu Bloomberg udało się dotrzeć do zestawienia najchętniej oglądanych autorskich tytułów amerykańskiego giganta streamingowego. Sprawdźcie listę 10. najpopularniejszych filmów produkcji Netflixa.

Reklama

Właściciele Netflixa do tej pory nie zdradzali, które z ich produkcji cieszą się największą popularnością. Logując się na platformie możemy zobaczyć jedynie, które pozycje są najchętniej oglądane w naszym kraju.

Pierwsze zestawienie najczęściej streamowanych filmów Netflix udostępnił magazynowi Bloomberg. Najpopularniejszym filmem, który w ciągu 4 tygodniu od premiery uzyskał 99 milionów osłon, okazał się Tyler Rake: Ocalenie z Chrisem Hemsworthem w roli głównej, który miał swoją premierę pod koniec kwietnia.

10 najchętniej oglądanych filmów oryginalnych Netflixa

  1. Tyler Rake: Ocalenie (99 milionów odsłon)
  2. Nie otwieraj oczu (89 milionów odsłon)
  3. Śledztwo Spencera (85 milionów odsłon)
  4. 6 Underground (83 milionów odsłon)
  5. Zabójczy rejs (73 milionów odsłon)
  6. Irishman (64,2 miliona odsłon)
  7. Potrójna granica (63 milionów odsłon)
  8. Niewłaściwa Missy (59 milionów odsłon)
  9. Platforma (56,2 miliona odsłon)
  10. Wynajmij sobie chłopaka (48 milionów odsłon)

Netflix zapowiada swój najdroższy film

Do tej pory najdroższą produkcją giganta streamingowego był Irlandczyk Martina Scorsese (175 milionów dolarów). Teraz Netflix zapowiada nowy film z jeszcze wyższym budżetem. Będzie to adaptacja debiutanckiej powieści Marka GreaneyaThe Gray Man. W rolach głównych zobaczymy Chrisa Evansa oraz Ryana Goslinga. Film w reżyserii Anthony’ego i Joe Russo będzie kosztował nie mniej niż 200 milionów dolarów, a zdjęcia mają się rozpocząć na początku przyszłego roku.

Magazynowi ekonomicznemu Bloomberg udało się dotrzeć do zestawienia najchętniej oglądanych autorskich tytułów amerykańskiego giganta streamingowego. Sprawdźcie listę 10. najpopularniejszych filmów produkcji Netflixa. Właściciele Netflixa do tej pory nie zdradzali, które z ich produkcji cieszą się największą popularnością. Logując się na platformie możemy zobaczyć jedynie, które pozycje są najchętniej oglądane w naszym kraju. Pierwsze zestawienie najczęściej […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.