kadr z filmu "Na noże"

“Na noże 2” – druga część kryminału jeszcze w tym roku?


24 stycznia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Na noże 2, czyli Benoit Blanc powraca, aby rozwiązać kolejne zagmatwane zagadki kryminalne. Po sukcesie pierwszej części Netflix zakupił prawa do ekranizacji kolejnych. Filmy trafią również do kin.

Na noże 2 – kto jest winny?

Film zadebiutował na ekranach w 2019 roku i okazał się totalnym hitem. Nie brakło nawet głosów obwołujących go najlepszym kryminałem od lat. Z całą pewnością jest to produkcja, którą obejrzeć warto, szczególnie, jeśli lubi się koncepcję zgrabnie prowadzonych intryg oraz rozwiązywania zagadki równolegle z bohaterami na ekranie.

W obsadzie pierwszej części znaleźli się m.in. Chris Evans, Jamie Lee Curtis, Ana de Armas, Michael Shannon, Christoper Plummer oraz Toni Collett. W postać detektywa Benoit Blanca, który podjął się rozwikłania tajemnicy morderstwa Harlana Thrombeya wcielił się Daniel Craig. Aktor powróci w sequlu – Na noże 2 – zapowiedzianym jako jedna z dużych premier tego roku.

Przeczytaj: Batman z nowym zwiastunem. Sprawiedliwość i zemsta

Na noże 2 premiera netflix
kadr z filmu

Na noże 2 – nowa sprawa, nowe morderstwo

Druga część filmu będzie sequelem, co oznacza, że przedstawi dalsze losy poznanych wcześniej bohaterów. W tym wypadku spoiwem łączącym pierwszą i drugą część będzie detektyw Blanc, który w Na noże 2 stanie przed rozwiązaniem kolejnej sprawy.

Na ekranie oprócz Daniela Craiga zobaczymy także: Kate Hudson, Kathryn Hahn, Dave’a Bautistę, Janelle Monae, Lesliego Odoma Jr, Edwarda Nortona, Jessicę Henwick oraz Ethana Hawke’a.

Szczegóły dotyczące fabuły nie są jeszcze znane, lecz wiadomo, że powstanie także trzecia część filmu. Premiera najnowszej ma się odbyć jeszcze w tym roku, choć dokładna data nie została ujawniona. Szacuje się, że film do kin wejdzie w ostatnim kwartale 2022.

Będziecie oglądać? Jeśli tak – wybierzecie kino czy Netflix?

Na noże – Zwiastun PL (Official Trailer)

Na noże 2, czyli Benoit Blanc powraca, aby rozwiązać kolejne zagmatwane zagadki kryminalne. Po sukcesie pierwszej części Netflix zakupił prawa do ekranizacji kolejnych. Filmy trafią również do kin. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →