Na noże (2019)

Powstaną dwie kolejne części filmu “Na noże”. W roli głównej ponownie Daniel Craig


02 kwietnia 2021

Podziel się newsem:

Hitowy kryminał Na noże, w gwiazdorskiej obsadzie, doczeka się kontynuacji. Dwa nowe filmy pojawią się na Netflixie. Sprawdźcie szczegóły.

Na noże to film kryminalny z gatunku whodunnit, w którym fabuła opiera się na zagadce, dotyczącej tego, kto popełnił przestępstwo. Widz otrzymuje wskazówki, na podstawie których może wydedukować tożsamość sprawcy, zanim opowieść sama ją dostarczy w punkcie kulminacyjnym. Dochodzenie jest zwykle prowadzone przez ekscentryka, amatora lub półprofesjonalnego detektywa.

Za scenariusz i reżyserię filmu Na noże odpowiada Rian Johnson, który otrzymał nominację do Oscara w kategorii “Najlepszy scenariusz oryginalny”. W rolę detektywa Benoita Blanca wcielił się Daniel Craig, a oprócz niego na ekranie pojawili się także m.in. Chris Evans, Jamie Lee Curtis, Ana de Armas, Michael Shannon, Christoper Plummer, Toni Collette czy Don Johnson.

Powstaną dwie kolejne części filmu Na noże

Niebawem możemy spodziewać się kolejnych części hitowego kryminału. Media Rights Capital, odpowiadające za pierwszą część filmu, sprzedało prawa do sequeli Netflixowi. Platforma zapłaciła za nie ponad 400 milionów dolarów. Oprócz Netflixa, zakupem praw do kontynuacji Na noże zainteresowani byli także Apple i Amazon.

Za kamerą w kolejnych filmach ponownie stanie Rian Johnson, a w roli detektywa zobaczymy Daniela Craiga. Na razie nie wiadomo, kiedy planowana jest premiera dwóch nowych produkcji. Zdjęcia do pierwszej z nich mają ruszyć pod koniec czerwca w Grecji.

Film Na noże doczeka się dwóch kontynuacji
Na noże (2019)

Hitowy kryminał Na noże, w gwiazdorskiej obsadzie, doczeka się kontynuacji. Dwa nowe filmy pojawią się na Netflixie. Sprawdźcie szczegóły. Zobacz także Była dzieckiem, robiono z niej kobietę. Roxie Węgiel o seksualizacji w branży 20 najciekawszych pomysłów preorderowych od polskich raperów To studio odpowiada za twoje ulubione filmy. Dlaczego A24 jest tak kultowe? Na noże to […]

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →