kadr z teledysku „Midas”

Sentino pojawi się na gali Prime MMA


06 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Sentino wraz z całym Sicarios łączy siły z Prime MMA. Federacja freak fightowa poinformowała o „bardzo bliskiej współpracy”.

Prime MMA i Sentino zaczynają działać razem

W sobotę, 4 czerwca organizatorzy Prime MMA podzielili się z fanami kolejnymi informacjami. Za pośrednictwem Instagrama federacji dowiedzieliśmy się, że Sentino wraz z całym Sicarios wszedł we współpracę z marką Prime. Pierwszy wynik wspólnych działań mamy zobaczyć podczas najbliższej gali, która odbędzie się 9 lipca w Gdyni.

Zobacz: To stanie się złotem? Midas od Sentino w końcu na streamingach

SENTINO, czyli naczelny król i największy zadymiarz sceny rapowej w Polsce, ląduje na PRIME 2: KOSMOS.
Sentino i całe SICARIOS wchodzą w BARDZO bliską współpracę z PRIME!
Już przy najbliższej gali zobaczycie, co dla Was wspólnie przygotowaliśmy.
Na ten moment możemy zdradzić- Sicarios przejmują kierownictwo artystyczne w naszej Federacji i już 9 lipca w Gdyni usłyszycie showcase wytwórni Sentino!

– czytamy w poście (pisownia oryginalna).

Promocja PRIME 2 wystartowała na początku maja. Od tego czasu organizatorzy wydarzenia odsłonili część walczących. Wśród nich znaleźli się m.in. Bombardier, Jaś Kapela, Polish Zombie oraz Abus. Według dostępnych informacji włodarze mają zamiar skonfrontować przeciwników o różnych atrybutach.

Przeczytaj także: Sarius i Smolasty łamią pierwszą zasadę Fight Clubu promując FAME MMA 11

W jednej z głównych walk wieczoru PRIME 2 dojdzie do prawdziwego freak-fightu, były rywal Pudziana i mistrz senegalskich zapasów Bombardier zmierzy się z nieznającym strachu, czołowym polskim influencerem i weteranem programu Warsaw Shore – Stiflerem. Różnica wagi między nimi to będzie przynajmniej 40 kg!

– czytamy w opisie wydarzenia.

Sentino wraz z całym Sicarios łączy siły z Prime MMA. Federacja freak fightowa poinformowała o „bardzo bliskiej współpracy”. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Prime MMA i Sentino zaczynają działać razem W sobotę, […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →