kadr z klipu do utworu „Trójkąt Bermudzki" Sentino, Nitro i Masnego Bena

To stanie się złotem? „Midas” od Sentino w końcu na streamingach

Podziel się newsem:

Jeden z największych virali polskiego internetu w 2022 roku, a więc Midas od Sentino w końcu trafił na streamingi. Sprawdź szczegóły.

Hit kwartał przed premierą

Midas Sentino jest swoistym ewenementem na polskiej scenie muzycznej. Utwór ten stał się bowiem hitem… zanim się jeszcze ukazał. Gdy w lutym raper podzielił się pomysłem na refren do utworu, słuchacze w mig podłapali tę melodię i Midas stał się jednym z największych, jeśli nie największym viralem polskiego internetu w 2022 roku, z niezliczoną ilością memów i przeróbek. Po ponad 3 miesiącach od ukazania się snippetu Sentino w końcu wypuszcza pełną, gotową wersję Midasa. Czy singiel spełni oczekiwania i stanie się hitem na miarę virala, jakim jest jego snippet? Przekonamy się o tym już w najbliższych dniach. Premiera Midasa oznacza także początek promocji nowego albumu rapera o tym samym tytule, już trzeciego w tym roku po Aporofobii i Megalomanii, a jednocześnie jednego z dwóch, które mają się jeszcze ukazać. Na 2022 rok raper oprócz Midasa planuje jeszcze King Sento 2.

Viralowy snippet Midasa Sentino

Sentino – Midas

Kolejny raper w biznesie spożywczym

Sukces singla Midas zdecydowanie przydałby się Sentino. Raper zachęcony popularnością snippetu zdecydował się bowiem na wejście w przemysł spożywczy i wypuszczenie serii napojów Midas. Okładka singla przedstawia design puszek, a ich zawartość ma być „złotą colą o smaku gumy do żucia”. Sentino dołącza tym samym do Quebonafide i jego napojów Miss Ti, a także do absolutnego króla przemysłu rapowego wśród raperów, czyli Kizo. Członek chillwagonu jakiś czas temu wypuścił batony Kizzers, a niedługo do sklepów trafi jego pizza Sukscesiliana.

Design puszki napojów Sentino

Fukaj dzieli się tracklistą nadchodzącej płyty oraz snippetamiTo stanie się złotem? "Midas" od Sentino w końcu na streamingach

Jeden z największych virali polskiego internetu w 2022 roku, a więc Midas od Sentino w końcu trafił na streamingi. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył i wznowił karierę w niecałe […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →