sanah i Jessie Ware we wspólnym Q&A – sprawdź, o co chodzi!


24 września 2020

Podziel się newsem:

Niespotykana sytuacja – artystka przepytała inną artystkę. Zobaczcie wywiad sanah z Jessie Ware i Jessie Ware z sanah!

Jessie Ware i sanah – łączy je SUKCES

Dla obu 2020 jest zdecydowanie „ich rokiem”. sanah zadebiutowała w maju swoim długogrającym krążkiem Królowa Dram, który niedawno uzyskał status złotej płyty. Dodatkowo, zaledwie kilka tygodni temu artystka podbiła festiwal w Opolu, wygrywając konkurs Od Opola do Opola, po którym dodatkowo otrzymała również nagrodę od akredytowanych na festiwalu dziennikarzy i fotoreporterów. Dzień później, podczas koncertu Premiery, jej piosenka No sory została doceniona za muzykę i tekst przez stowarzyszenie ZAIKS.

sanah Opole

Z kolei Jessie Ware wypuściła w tym roku swój czwarty album What’s your pleasure, w którym powróciła do swojej klubowej, elektropopwej odsłony. Krążek został świetnie przyjęty zarówno w gronie fanów artystki, jak i wśród dziennikarzy, którzy nie szczędzili pochlebnych recenzji.

Jessie Ware – Whats your pleasure, posłuchaj

Zobacz wspólny wywiad sanah i Jessie Ware

Można więc powiedzieć, że obie artystki łączy jedno – SUKCES. Jessie Ware i sanah, jako dwie podopieczne wytwórni Universal Music, spotkały się wirtualnie, aby zadać sobie nawzajem kilka pytań w ramach formuły Q&A.

Jesteście ciekawi, jaki jest ulubiony drink Jessie Ware, po co jej pocztówki w koncertowym riderze i o co chodzi z kaczką z wiśniami, którą sanah chce mieć w swojej garderobie? Obejrzyjcie wywiad z Jessie Ware i sanah w rolach głównych, który znajdziecie pod tym linkiem!

sanah Jessie Ware

Przeczytaj wywiad z Jessie Ware, który ukazał się na muno.pl

Niespotykana sytuacja – artystka przepytała inną artystkę. Zobaczcie wywiad sanah z Jessie Ware i Jessie Ware z sanah! Jessie Ware i sanah – łączy je SUKCES Dla obu 2020 jest zdecydowanie „ich rokiem”. sanah zadebiutowała w maju swoim długogrającym krążkiem Królowa Dram, który niedawno uzyskał status złotej płyty. Dodatkowo, zaledwie kilka tygodni temu artystka podbiła […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.