fot. Netflix

Są pierwsze zdjęcia ze „Squid Game 2”. O czym opowie drugi sezon serialu?


02 lutego 2024

Obserwuj nas na instagramie:

Netflix niedawno potwierdził swoje plany i poinformował, że drugi sezon Squid Game ukaże się jeszcze w tym roku. Nie wiadomo jeszcze dokładnie kiedy, ale są pierwsze zdjęcia.

Squid Game, czyli serial-hit

Squid Game, który ukazał się w 2021 r., z miejsca zdobył serca widzów. Pierwszy sezon przedstawiał brutalną grę, w której setki osób w kryzysie rywalizuje o wysoką nagrodę finansową – 45,6 miliarda wonów koreańskich (w przeliczeniu ponad 150 mln złotych). Haczyk był jeden – przeżyć mógł tylko zwycięzca. Dystopijna produkcja z Korei Południowej została jednym z najpopularniejszych seriali na świecie (cztery tygodnie po premierze Squid Game obejrzało aż 111 milionów widzów).

Czytaj też: „Squid Game 2” jeszcze w tym roku. Za co pokochaliśmy 1. sezon serialu?

O czym opowie Squid Game 2?

Wiadomo już, że w drugim sezonie obserwować będziemy losy Gi-huna, który porzuca swoje plany wyjazdu do Stanów Zjednoczonych i, motywowany chęcią zemsty, wyruszy w pościg. W roli głównego bohatera po raz kolejny zobaczymy Junga-Jae Lee. Na ekranie towarzyszyć mu będą Lee Byung-hun jako Front Man i Wi Ha-joon jako detektyw Jun-ho. Nie zabraknie również nowych postaci, które zagrają: Yim Si-wan (członek k-popowego zespołu ZE:A), Kang Ha-Neul, Park Sung-hoon i Yang Dong-geun.

Pierwsze zdjęcia z drugiego sezonu Squid Game

Choć Netflix drobiazgowo poinformował właśnie o rozkładzie jazdy na ten rok, Squid Game 2 widnieje przy tych produkcjach, przy których nie widnieje dokładny rok ani kwartał. Tego, kiedy zobaczymy serial, można się tylko domyślać – pierwszy sezon zadebiutował 17 września 2021 r., więc my obstawiamy jesień. Zwiastuna jeszcze nie ma, ale póki co można rozkoszować się pierwszymi czterema zdjęciami promującymi serial:

Squid Game 2
fot. Netflix
Squid Game 2
fot. Netflix
Squid Game 2
fot. Netflix
Squid Game 2
fot. Netflix

Netflix niedawno potwierdził swoje plany i poinformował, że drugi sezon Squid Game ukaże się jeszcze w tym roku. Nie wiadomo jeszcze dokładnie kiedy, ale są pierwsze zdjęcia. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →