fot. materiały prasowe

Rychu Peja świętuje 25-lecie „Zwykłej codzienności” okolicznościowym wydaniem


19 października 2022

Podziel się newsem:

W tym roku minęło 25 lat odkąd ukazał się jeden z albumów Slums Attack. Z tej okazji Rychu Peja rozpoczął sprzedaż reedycji w jubileuszowym wydaniu.

Rychu Peja z kolejnym jubileuszem

W lipcu 1997 roku na rynku fonograficznym ukazał się album Zwykła codzienność Slums Attack. Po opublikowanym przez Peję wideo, w którym wspomina okres tworzenia wspomnianego albumu, teraz poznaniak zaoferował fanom jubileuszowe wydanie składające się z dwóch odświeżonych krążków.

Zobacz: Peja nie narzeka na brak ofert współpracy. Z raperem chcą kooperować nośne zagraniczne ksywy

Premierę reedycji zaplanowano na 9 grudnia. W sklepie baisel.pl ruszyła przedsprzedaż wydawnictwa, w tym w pakiecie 25 Anniversary Deluxe. Zestaw będzie składać się nie tylko ze Zwykłej codzienności w wersji kompaktowej, ale również bonusowej płyty, wersji kasetowej, singla Mordercy na CD, reedycji albumu Slums Attack, a także kolejnej dodatkowej płyty i kasety. Oprócz muzyki fani otrzymają także wlepy, autografy Pei i Icemana oraz kominiarkę. Pakiety standardowe będą zawierać tylko naklejki oraz autograf.

Równo 25 lat temu ukazał się album Zwykła codzienność, który w całości nawiązywał do nurtu muzycznego obowiązującego wtedy na Zachodnim i Południowym Wybrzeżu USA. Na bitach mocno inspirowanych twórczością artystów z LA, Bay Area czy Down South wjechały pionierskie „gangsta rapy” osadzone w polskich realiach 2 połowy lat dziewięćdziesiątych

– czytamy w opisie wydawnictwa.
25 anniversary deluxe peja zwykła codzienność slums attack
wizualizacja pakietu 25 Anniversary Deluxe

Peja wkrótce zagra dwa koncerty. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

Po prawie trzydziestu latach na scenie Rychu Peja wciąż jest głodny koncertowania. Poznańska legenda od początku września zagrała już w prawie dziesięciu miastach, a kolejne występy tuż za rogiem. W przyszły czwartek, 27 października raper pojawi się w Lizard King w Toruniu. Z kolei w piątek, 18 listopada RPS zagra koncert w zabrzańskim CK Wiatrak.

Wejściówki na koncerty Rycha Pei znajdziecie na Biletomat.pl. W ofercie dostępne są także bilety VIP. Upoważniają one do udziału w próbie, meet and greet oraz zapewniają płytę z autografem. Ilość karnetów jest ograniczona, tak więc nie zwlekajcie z zakupem!

W tym roku minęło 25 lat odkąd ukazał się jeden z albumów Slums Attack. Z tej okazji Rychu Peja rozpoczął sprzedaż reedycji w jubileuszowym wydaniu. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko […]

Peja & Slums Attack - kup bilety na koncerty

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →