Rosalía prezentuje utwór „TKN” z Travisem Scottem

Podziel się newsem:

Rosalía kilka dni temu zapowiedziała nowy utwór – TKN, który nagrała wspólnie z Travisem Scottem. Kawałek właśnie ujrzał światło dzienne.

Rosalía w trakcie kwarantanny nie zamierza odpoczywać. Po zaledwie dwóch tygodniach od rozpoczęcia izolacji, hiszpańska wokalistka zaprezentowała zupełnie nowy utwór Dolerme. Artystka zdradziła, że w jednym z pokoi stworzyła małe, domowe studio, w którym pracuje nad nową płytą.

Rosalía – Dolerme

Rosalía we wspólnym utworze z Travisem Scottem

W ostatnich dniach, w sieci pojawiła się zapowiedź kolejnej nowości od Rosalii. Tym razem będzie to utwór stworzony we współpracy z Travisem Scottem. Kawałek zatytułowany TKN, właśnie trafił do sieci, wraz z teledyskiem. Posłuchajcie:

Rosalía & Travis Scott – TKN

To nie pierwsza współpraca tej dwójki. Wcześniej Hiszpanka udzieliła się gościnnie w remiksie utworu Highest in the Room Travisa, w którym słyszymy także Lil Baby.


W najbliższym czasie możemy się także spodziewać wspólnego utworu Rosalii i Billie Eilish. Latynoska wokalistka zdradziła niedawno, że jest on już prawie gotowy.

Czuję, że produkcja, czyli warstwa muzyczna jest już prawie gotowa. Potrzebuję jeszcze tylko, aby Billie przysłała mi swoje wokale.

Czekamy na kolejne wieści od latynoskiej artystki.

Rosalía kilka dni temu zapowiedziała nowy utwór – TKN, który nagrała wspólnie z Travisem Scottem. Kawałek właśnie ujrzał światło dzienne. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej […]

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →