fot. Netflix

„Resident Evil: Remedium” z pierwszym materiałem zapowiadającym serial


13 maja 2022

Podziel się newsem:

Resident Evil: Remedium to aktorski serial Netflixa. W Internecie pojawił się pierwszy teaser nadchodzącej produkcji.

Resident Evil: Remedium – kropla w morzu czy powiew świeżości?

Będzie to już druga serialowa produkcja Resident Evil, która pojawi się na Netflixie. W ubiegłym roku na platformie zadebiutował animowany serial o podtytule Wieczny mrok. Aktorski Resident Evil: Remedium został osadzony w dwóch liniach czasowych. W 2022 roku siostry Billie i Jade Wesker przeprowadzają się do New Raccoon City, gdzie z czasem orientują się, że w mieście jest coś nie tak, a związek z tym może mieć ich ojciec – doktor Albert Wesker. Druga linia czasowa przeniesie nas do 2036 roku. Ludzkość została zdziesiątkowana przez wirus T. Na świecie pozostało mniej niż piętnaście milionów ludzi. Dorosła Jade próbuje odnaleźć siostrę oraz po prostu przetrwać, uciekając jednocześnie przed demonami przeszłości. W obsadzie znaleźli się Tamara Smart, Siena Agudong, Ella Balinska, Adeline Rudolph oraz Lance Reddick. Nowa produkcja będąca adaptacją Resident Evil zadebiutuje na Netfliksie już 14 lipca. Przed Wami krótki materiał zajawiający serial.

Resident Evil: Remedium – teaser

Przetrwać w trudnym świecie

Seria gier Resident Evil od japońskiego Capcomu trafiła na rynek w 1996 roku. Od tamtej pory ukazało się już dziesięć odsłon popularnego survival-horroru. Pierwsze gry skupiały się na tajemniczej korporacji Umbrella, która stworzyła wirusa T i inne mutageny, zdolne zamienić ludzi w zombie i inne, równie przerażające potwory. Najnowsza odsłona nosząca podtytuł Village ujrzała światło dzienne w ubiegłym roku. Gra zebrała bardzo oceny i zajmowała wysokie pozycje w wielu podsumowaniach z najlepszymi grami 2021 roku. W skład marki wchodzi również siedem filmów długometrażowych (w sześciu z nich wystąpiła Mila Jovovich). Ostatni z nich, Welcome to Raccoon City, ukazał się w listopadzie 2021 roku. Resident Evil: Remedium będzie pierwszym aktorskim serialem.

Resident Evil: Remedium to aktorski serial Netflixa. W Internecie pojawił się pierwszy teaser nadchodzącej produkcji. Resident Evil: Remedium – kropla w morzu czy powiew świeżości? Będzie to już druga serialowa produkcja Resident Evil, która pojawi się na Netflixie. W ubiegłym roku na platformie zadebiutował animowany serial o podtytule Wieczny mrok. Aktorski Resident Evil: Remedium został […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →