fot. Netflix

„Rojst” wróci na Netflixa. Co wiemy o trzecim sezonie serialu?


13 maja 2022

Podziel się newsem:

Rojst już wkrótce powróci na Netflixa z trzecim sezonem. W Internecie pojawiły się nowe, choć niepotwierdzone oficjalnie informacje dotyczące serialu.

Netflix idzie w polskie produkcje

Rojst to jeden z seriali, który przyczynił się do zaufania polskim producentom i otworzenia się na rodzime produkcje dostępne na streamingach. W ostatnim czasie Netflix ogłosił, że powstaje aż 18 tytułów, za które odpowiedzialni są filmowcy znad Wisły. W najbliższej przyszłości na platformie pojawi się między innymi Detektyw Forst na podstawie Remigiusza Mroza, Informacja zwrotna (adaptacja Jakuba Żulczyka), Pan Samochodzik i Templariusze – i tej produkcji personalnie jestem bardzo ciekawa. Czy zagra jedynie na nostalgii, czy może jednak wniesie coś dla współczesnych widzów – coś oprócz obrazu ostrego jak żyleta – oraz wiele, wiele więcej.

Wśród nich zaś: wyczekiwany trzeci sezon Rojsta, jak wynika z nieoficjalnych informacji krążących po sieci.

Przeczytaj: Jeszcze lepiej, jeszcze mocniej. „Rojst’97” to dobre nowe otwarcie dla serii

Rojst sezon 3 Netflix
fot. Netflix

Rojst, sezon trzeci: czas start

Wieści te są na razie niepotwierdzone, Netflix wciąż nie złożył oficjalnego zamówienia na kolejny sezon. Sądząc jednak po oglądalności i popularności, jaką zdobył serial, jego produkcja to raczej pewniak. Mówiąc o samym Rojście, nie można też pominąć jego ścieżki dźwiękowej, w drugim sezonie ze świetnym numerem Ostatni wykonanym przez Tymka, Brodkę i Urbanskiego. Pod tym względem należy oczekiwać równie mocnego singla promującego kontynuację produkcji.

Portal naEkranie podał, że rozpoczęły się już wstępne prace nad trzecim sezonem serialu Jana Holoubka. Wystartowała przedprodukcja i poszukiwanie miejsc do zdjęć, jednak na rozpoczęcie prac trzeba będzie poczekać do momentu, aż reżyser Rojsta wywiąże się ze swoich pozostałych zawodowych zobowiązań.

Trzeci sezon serialu najprawdopodobniej również zafunduje widzom przeskok czasowy. Jak sądzicie, może tym razem akcja będzie się toczyć już w XXI wieku?

Tymek, Brodka, Urbanski – Ostatni (Rojst ’97 | Netflix)

Rojst już wkrótce powróci na Netflixa z trzecim sezonem. W Internecie pojawiły się nowe, choć niepotwierdzone oficjalnie informacje dotyczące serialu. Netflix idzie w polskie produkcje Rojst to jeden z seriali, który przyczynił się do zaufania polskim producentom i otworzenia się na rodzime produkcje dostępne na streamingach. W ostatnim czasie Netflix ogłosił, że powstaje aż 18 […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →