Reni Jusis zapowiada nowy album singlem „Voyage Voyage”

Podziel się newsem:

Reni Jusis, kojarzona do tej pory ze sceną taneczną, w tym roku wypuści nowy akustyczny album. Jego pierwszą zapowiedzią jest singiel Voyage Voyage, będący jej interpretacją francuskiego hitu z lat 80.

Reni Jusis i jej francuskie inspiracje

Fascynację kulturą francuską Reni wyniosła ze swojego domu rodzinnego. Od lat inspirowało ją francuskie kino i muzyka, szczególnie scena elektroniczna. Teraz artystka postanowiła podzielić się swoimi retro inspiracjami i nagrać album JE SUIS RENI – francuska przygoda Reni Jusis który ukaże się jeszcze w tym roku. Będzie to subiektywny wybór jej ulubionych francuskich piosenek o miłości, przepełniony retro brzmieniami wibrafonu, klawesynu i gitar.

Reni Jusis zapowiada album z francuskimi piosenkami

Pierwszą odsłoną projektu, jest live sesja z utworem Laisse tomber les filles, którą można znaleźć w serwisie YouTube.

Reni Jusis – Laisse tomber les filles

Reni Jusis z własną interpretacją hitu Voyage Voyage

Teraz natomiast w serwisach streamingowych pojawił się singiel Voyage Voyage, czyli interpretacja tanecznego hitu z lat 80., oryginalnie wykonanego przez Desireless. Za produkcję utworu odpowiada Olek Świerkot (gitarzysta i producent współpracujący również z Dawidem Podsiadło i Kortezem). Utwór ilustruje nostalgiczny teledysk w reżyserii Katarzyny Sikorskiej, ze zdjęciami Arka Powałki.

Voyage Voyage symbolizuje moją tęsknotę za podróżami. Traktuję również ten utwór jako osobiste zaproszenie do samotnej wyprawy w nieznane. Nie miałam wcześniej odwagi by przeżyć taką podróż – tylko sama ze sobą, bez niczyjego towarzystwa i wsparcia. To, co kiedyś wydawałoby się największym dyskomfortem i wyzwaniem, dziś jawi się jako jedna z najbardziej fascynujących przygód w poszukiwaniu własnego Ja.

Reni Jusis – Voyage Voyage

Reni Jusis, kojarzona do tej pory ze sceną taneczną, w tym roku wypuści nowy akustyczny album. Jego pierwszą zapowiedzią jest singiel Voyage Voyage, będący jej interpretacją francuskiego hitu z lat 80. Reni Jusis i jej francuskie inspiracje Fascynację kulturą francuską Reni wyniosła ze swojego domu rodzinnego. Od lat inspirowało ją francuskie kino i muzyka, szczególnie […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.