BANG! Reni Jusis przejmuje władzę w klubach! Zobacz nowy klip do “Delty”


28 września 2016

Obserwuj nas na instagramie:

Zawsze była królową klubów i jesienią znów obejmie w nich panowanie! Choć latem zagrała na wielu festiwalach, to jednak na jej klubowe koncerty czeka się najmocniej. Reni Jusis ogłasza BangTour!

O tym, jak świetnie Reni Jusis wciąż odnajduje się na klubowej scenie, przekonali się poznaniacy podczas premierowego koncertu z materiałem z płyty BANG! podczas Spring Break. Zarówno nowe utwory takie jak “Zostaw wiadomość” czy “Zombi świat”, jak i klasyki takie jakie jak “Nigdy Ciebie nie zapomnę” w nowej aranżacji, sprawiły, że publiczność zebrana w klubie Blue Note była zachwycona powrotem najważniej elektroniczno-popowej artystki w Polsce.

Jesienią Reni odwiedzi dziesięć polskich miast. Na scenie towarzyszyć będą jej Stendek (odpowiedzialny za produkcje większości utworów na
płycie) i Jacek Prościński na perkusji. Oprócz utworów z płyty BANG! w repertuarze koncertowym znajdą się również starsze utwory Reni Jusis w zupełnie nowych aranżacjach!

Trasę promuje nowy teledysk do utworu “Delta”. – Ogromnie się cieszę, że zupełnie spontanicznie powstał obraz, będący wspomnieniem naszych letnich koncertów. Nie mogliśmy sobie wymarzyć bardziej wzruszającej pocztówki ze wspólnej muzycznej podróży. Tym bardziej, że “Delta” to jeden z najbardziej entuzjastycznie przyjmowanych kawałków na naszych koncertach – mówi o nim Reni.

Zanim ruszycie do klubów na koncerty Reni Jusis, sprawdźcie przygotowane przez nas zestawienie jej najlepszych utworów oraz wywiad z cyklu Moje Rytmy, w którym Reni opowiedziała nam o filmach i płytach, które zmieniły jej życie.

Reni Jusis – BangTour!

8.10 – Katowice, Klubogaleria SARP
15.10 – Wrocław, HAH
21.10 – Lublin, TBA
22.10 – Sopot, Sfinks700
29.10 – Poznań, SQ
05.11 – Szczecin, Mojo Club
12.11 – Ostrów WLKP., Stara Przepompownia
19.11 – Katowice, HAH
25.11 – Łódź, OHM
26.11 – Warszawa, Targi CJG
3.12 – Kraków, Prozak 2.0

bang reni jusis

Sprawdź także:
15 najlepszych utworów Reni Jusis

Zawsze była królową klubów i jesienią znów obejmie w nich panowanie! Choć latem zagrała na wielu festiwalach, to jednak na jej klubowe koncerty czeka się najmocniej. Reni Jusis ogłasza BangTour! O tym, jak świetnie Reni Jusis wciąż odnajduje się na klubowej scenie, przekonali się poznaniacy podczas premierowego koncertu z materiałem z płyty BANG! podczas Spring […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →