fot. Polsat

Ralph Kaminski opowiedział, jakiej piosenki ze swoim featem nie lubi


12 lipca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Ralph Kaminski podczas ostatniego wywiadu przyznał, że w jego dorobku jest piosenka, do której wokalista czuje awersję. Który to utwór?

Którego utworu w swoim dorobku nie lubi Ralph Kaminski?

W swoim muzycznym dorobku artyści nierzadko wyszczególniają utwory, do których żywią głębsze lub też płytsze uczucia. Nie tak dawno za pośrednictwem swojego Instagrama zrobiła to Daria Zawiałow, która uporządkowała swój dorobek pod względem jego poziomu.

Przeczytaj także: Najlepsze i najgorsze kawałki Darii Zawiałow według… Darii Zawiałow

Ralph Kaminski duchy
fot. kadr z zapowiedzi utworu Duchy

Teraz dzięki pytaniu od jednego z dziennikarzy to samo zrobił również Ralph Kaminski, który zdradził, do której piosenki ze swojego repertuaru ma awersję.

Jeżeli chodzi o takie, które wyszły na moich albumach to absolutnie nie, bo w ogóle by nie wyszły, gdybym miał do nich awersję. Ale bardzo nie lubię piosenki Czy ty słyszysz mnie z Darią Zawiałow i shafterem, w której byłem trochę zdegradowany. Nie lubię jej po prostu, nie podoba mi się, ale oczywiście ją zaśpiewałem. Nie mówię jednak, że ona jest jakaś zła czy najgorsza

– przyznaje artysta.

Dziennikarz zapytał również wokalistę o to, czy być może zgłaszał producentowi swoje odczucie podczas nagrywania wspomnianego utworu.

Oczywiście, że tak. Producent absolutnie nie pozwolił mi nic zrobić z tą piosenką. No nic, nieważne. Mimo że parę tych wspaniałych kolaboracji mnie gdzieś tam spotkało na mojej drodze np. z Natalią Szroeder czy z Quebo, to ciężko mi jest, gdy spotykają się jakieś osobowości i producenci, którzy nie chcą współpracować i otwierać się na innych. Jestem więc bardzo niechętny do kolaboracji i do duetów, chociaż czasami je robię.

A co Wy myślicie o tej piosence? Rzeczywiście jest w niej mało Ralpha w Ralphie?

Ralph Kaminski z występem na JAROCIN FESTIWAL 2022

Ralph wystąpi również podczas tegorocznego JAROCIN FESTIWAL. Impreza odbędzie się w Jarocinie w dniach 15-17 lipca, a bilety jednodniowe, jak i karnety na całe wydarzenie znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

Ralph Kaminski podczas ostatniego wywiadu przyznał, że w jego dorobku jest piosenka, do której wokalista czuje awersję. Który to utwór? Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM Którego utworu […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →