fot. Katarzyna Mieszawska

Ralph Kaminski odkrył tajemnice Kosmicznych Energii


20 września 2021

Podziel się newsem:

Ralph Kaminski niedawno zakończył trasę promującą jego drugi solowy album. Muzyk jest obecnie między płytami – w październiku ukaże się jego projekt KORA, poświęcony twórczości Olgi Jackowskiej, a on sam od listopada zacznie grać koncerty z repertuarem z tejże płyty. W międzyczasie, artysta opublikował kulisy swych ostatnich występów. Zobaczcie, jak wyglądały przygotowania do koncertów muzyka z perspektywy backstage’u.

Ralph Kaminski bez pozorów

Akurat fani Ralpha na brak kontentu związanego z jego artystyczną działalnością narzekać nigdy nie mogli. Muzyk miał sporo do pokazania – i sporo pokazywał, dzieląc się ze swymi słuchaczami fragmentami przygotowań do swych koncertów. Regularne oglądanie jego story przynosiło korzyści w postaci sneak-peaków, zajawek tego, jak będzie wyglądać show.

Wydaje mi się również, że w przypadku Kaminskiego, te video zza kulis miały szczególny cel ocieplania wizerunku. Zazwyczaj zachodzi to na koncercie: artysta ma przestrzeń na budowanie więzi ze fanami i nawiązywanie z nimi kontaktu. Ralph zaaranżował swoje występy w formie, która na to nie przyzwala – jedynie podczas bisu następował u niego ten krótki moment interakcji. Niektórym mógł on nie wystarczyć. I w takim przypadku: proszę bardzo. Na Instagramie dostępna cała seria filmików z trasy, garderoby, czy z soundchecku, na których ewidentnie widać, jak wyglądało budowanie ściśle wyreżyserowanego show od początku do końca. I że dystans na scenie jest konieczną ekspresją, a nie – nieprzychylną manierą

Przeczytaj: Ralph Kaminski śpiewa Korę. Złota era nowych wykonań

Ralph Kaminski kosmiczne energie
fot. Marie Marou

Czego nie wiesz o Kosmicznych Energiach?

Artysta przed paroma godzinami opublikował na swoim kanale na YouTube film, będący kompilacją nagrań poczynionych w trakcie przygotowań do trasy Kosmiczne Energie. To ponad godzinny i bardzo zróżnicowany materiał, obejmujący kilka miesięcy przestawiania płyty Młodość podczas letnich koncertów.

Przyjemnego seansu – może on sprawi, że znowu poczujcie się, jakbyście za chwilę znów mieli uczestniczyć w SZOŁ.

Ralph Kaminski – kulisy trasy Kosmiczne Energie

Ralph Kaminski niedawno zakończył trasę promującą jego drugi solowy album. Muzyk jest obecnie między płytami – w październiku ukaże się jego projekt KORA, poświęcony twórczości Olgi Jackowskiej, a on sam od listopada zacznie grać koncerty z repertuarem z tejże płyty. W międzyczasie, artysta opublikował kulisy swych ostatnich występów. Zobaczcie, jak wyglądały przygotowania do koncertów muzyka […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →