kadr ze spotu reklamującego „Bal w Maku. Koncert Ralpha Kaminskiego w rozszerzonej rzeczywistości”

Ralph Kaminski kolejnym polskim artystą, który podjął współpracę z siecią McDonald’s


17 października 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Ralph Kaminski wystąpił w klipie sieci McDonald’s. Artysta zaprasza na koncert w rozszerzonej rzeczywistości.

Ralph Kaminski rozdaje zaproszenia na Bal w Maku

Ralph Kaminski zaprasza na Bal w Maku. Artystka jest kolejnym polskim muzykiem, który podjął współpracę z marką McDonald’s. Ralph zapowiadał to połączenie w swoich mediach społecznościowych już parę dni temu, a dziś stało się jasne, że wraz z McDonald’s przygotował on specjalny koncert w rozszerzonej rzeczywistości. Półgodzinny występ można obejrzeć w aplikacji sieci. Wystarczy wejść w zakładkę MojeM Nagrody i za jeden punkt z programu lojalnościowego odblokować występ. To jednak nie wszystko. W ramach współpracy na linii Ralph KaminskiMcDonald’s będzie można wygrać bilety na koncerty Bal w Maku. Na trasę złożą się cztery wydarzenia:

  • 9 listopada – Sosnowiec
  • 13 listopada – Nowy Dwór Gdański
  • 15 listopada – Włocławek
  • 20 listopada – Andrychów

Aby zdobyć wejściówkę na któryś z występów, trzeba będzie rozwiązać krótki quiz. Zaproszenia na Bal będą rozdawane od 26 października.

Bal w Maku. Koncert Ralpha Kaminskiego w rozszerzonej rzeczywistości

Najpierw był Mata

Ralph Kaminski jest kolejnym polskim artystą muzycznym, który podjął szerszą współpracę z siecią McDonald’s. Rok temu szerokim echem odbiła się akcja, w której udział wziął Mata. W ramach współpracy w ofercie sieci pojawił się wówczas specjalny zestaw, na który złożył się potrójny cheeseburger, średnie frytki i Vanilla Matcha(k) Latte. Oprócz tego do zdobycia był również przygotowany specjalnie na tę okazję okolicznościowy merch w postaci koszulek, bluz, kamizelek i naklejek. Współpraca Maty z siecią podniosła wiele głosów krytyki wskazujących na to, że raper ma duży wpływ na młodzież i promuje niezdrowy tryb odżywiania się. Matczak odniósł się do tych zarzutów w utworze MC.

Mata – MC

Był Mata, jest Ralph Kaminski. Współpracę ze słynną, fastfoodową siecią podejmowali także międzynarodowi artyści. Swoje zestawy opracowali między innymi Travis Scott czy koreański zespół BTS, zaś alternatywną wersję Happy Meala zaproponował Tommy Cash.

Ralph Kaminski wystąpił w klipie sieci McDonald’s. Artysta zaprasza na koncert w rozszerzonej rzeczywistości. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM Ralph Kaminski rozdaje zaproszenia na Bal w Maku […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →