kadr z klipu do utworu „Bubbletea” Quebonafide i Darii Zawiałow

Akademik, pizza i żadnych zmartwień? Quebonafide rozpoczyna studenckie życie


28 czerwca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Quebonafide kontynuuje swoją aktywność na Twitterze. Ogłosił, że przygotowuje się na studenckie życie. Pizza, akademik, Erasmus i znany raper? Sprawdź szczegóły.

Rzucam rap, idę na studia

Twitter Quebonafide od kilku miesięcy stał się miejscem, gdzie raper dzieli się dość nietypowymi pomysłami ze swoimi fanami i wchodzi z nimi w interakcje. Przy okazji jego akcji wspólnej nauki biologii na Zoomie sugerował już pójście na studia i jak widać, nie minął mu ten pomysł. Raper twierdzi, że przygotowuje się na studenckie życie. Pizza, akademik, Erasmus, jak sam twierdzi: skończą się kombuche, matche, senche, srirache i inne fanaberie. No cóż, Quebo, w takim razie mamy kilka rad. Pierwsza: słoik od mamy potrafi uratować życie.

Twitterowy wpis Quebonafide

Quebonafide zagra w Płocku

Zanim jednak Quebonafide rozpocznie życie studenta, wystąpi na tegorocznej edycji Lech Polish Hip-Hop Festival w Płocku. Będzie to jeden z ostatnich koncertów, kiedy będzie można zobaczyć rapera na żywo, a przede wszystkim kiedy będzie można usłyszeć materiał z jego solowej kariery. Que utrzymuje bowiem, że będzie wciąż podróżował jako Jakub Grabowski z trasą Mega Hip-Hop Tour, jednak jak doskonale pewnie wiecie, są to bardzo specyficzne eventy. Ciężko spodziewać się także, by w Płocku raper zagrał koncert podobny do tych z trasy ze względu na bardzo złożony scenariusz tych wydarzeń, które momentami przypominały spektakl. Jak będzie wyglądać więc festiwalowy koncert Quebonafide? Najlepiej po prostu pojawić się na Lech Polish Hip-Hop Festivalu i sprawdzić to osobiście! Bilety na to wydarzenie są dostępne do kupienia na stronie Biletomat.pl.

Quebonafide kontynuuje swoją aktywność na Twitterze. Ogłosił, że przygotowuje się na studenckie życie. Pizza, akademik, Erasmus i znany raper? Sprawdź szczegóły. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM Rzucam […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →