Przyszłoroczne rozdanie nagród BRIT Awards przesunięte

Podziel się newsem:

Zaplanowane na luty rozdanie najważniejszych brytyjskich nagród muzycznych BRIT Awards, z powodu pandemii zostało przełożone o kilka miesięcy.

Panująca pandemia koronawirusa wpływa nie tylko na wydarzenia, które mają się odbyć w ciągu najbliższych miesięcy. Niedawno pisaliśmy o tym, że w związku z zamknięciem kin i wstrzymaniem prac na planach filmowych, przełożone zostały ceremonie rozdania Oscarów i nagród BAFTA. O kilka miesięcy przesunięto także rozdanie Złotych Globów. Okazuje się, że podobna sytuacja czeka także nagrody branży muzycznej.

BRIT Awards przełożone po raz pierwszy w historii

Coroczne nagrody brytyjskiego przemysłu fonograficznego, BRIT Awards, które co roku wręczane są w lutym, w 2021 roku przyznane zostaną 3 miesiące później. Przyszłoroczna ceremonia odbędzie się 11 maja. Tak swoją decyzję tłumaczą organizatorzy:

Chcemy mieć pewność, że BRITs zapewni wyjątkowy poziom produkcji, występy super gwiazd i emocje na żywo, które sprawiają, że będzie to największa noc w muzyce. Uważamy, że najlepszym sposobem na osiągnięcie tego w 2021 r. jest przeniesienie ceremonii o kilka miesięcy do maja, a my już planujemy spektakularne wydarzenie, które przypomni nam, jak ważna była muzyka, pomagając nam przetrwać te trudne czasy .

W 2021 roku gala rozdania BRIT Awards odbędzie się po raz 41. Po raz pierwszy w historii organizatorzy podjęli decyzję o zmianie terminu.

brit awards 2021 przełożone

Zobaczcie występ Billie Eilish z tegorocznej ceremonii, podczas którego, artystka wraz z orkiestrą wykonała utwór No Time To Die, promujący najnowszy film o Jamesie Bondzie.

Billie Eilish – No Time To Die (Live From The BRIT Awards, London)

Sprawdźcie także: BRIT Awards 2020 – poznajcie zwycięzców

Zaplanowane na luty rozdanie najważniejszych brytyjskich nagród muzycznych BRIT Awards, z powodu pandemii zostało przełożone o kilka miesięcy. Panująca pandemia koronawirusa wpływa nie tylko na wydarzenia, które mają się odbyć w ciągu najbliższych miesięcy. Niedawno pisaliśmy o tym, że w związku z zamknięciem kin i wstrzymaniem prac na planach filmowych, przełożone zostały ceremonie rozdania Oscarów […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.