fot. Przystań Nowa Fala

Przystań Nowa Fala i Miami Wars weekendowo rozkręcają Warszawę


05 sierpnia 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Przystań Nowa Fala i Miami Wars to dwie warszawskie miejscówki nad Wisłą, które totalnie nie powinny być obce ani żadnemu imprezowiczowi, ani nikomu, kto ceni sobie aktywnie i komfortowo spędzony czas. Przedstawiamy Wam weekendowy rozkład jazdy w nadwiślańskich lokalach – wpadajcie.

Weekend w WW-a i zawsze jest co robić

Warszawę lubię i wpadam do niej często, jednak wciąż w stolicy czuję się gościem. Weekendowo polegam wówczas na polecajkach znajomych z miasta, innymi słowy: zdaję się na nich, sugeruję się ich opiniami oraz upodobaniami. Warto jednak mieć też swoje ukryte asy w rękawie – wtedy, gdy zwiedza się Wawę na własną rękę, jak i wówczas, gdy dotychczasowe miejscówki zdążyły się już opatrzyć. W takim wypadku, Przystań Nowa Fala oraz Miami Wars to dwie idealne propozycje na spędzenie tam popołudnia, wieczora, czy nawet całej nocy. Spektrum rozrywek w nich oferowanych jest niezwykle szeroki: relaks pod parasolem z widoczkiem na rzekę i panoramę stolicy, elektroniczna impreza, warsztaty artystyczne, zajęcia sportowo-rekreacyjne. Do koloru, do wyboru, właściwie weekendowe plany robią się same. Poniżej przedstawimy Wam najbliższy timetable wydarzeń w nadwiślańskich lokalach: sprawdzajcie i wbijajcie tłumnie. Takie doświadczenia, okraszone dodatkowo widokiem miejskiego krajobraz – żyć nie umierać, no i w pełni korzystać z lata.

Przeczytaj: Najlepsze letnie miejscówki ever – oto miejsca, o których zaraz zrobi się głośno

nowa fala miami wars weekend warszawa imprezy
fot. Miami Wars

Przystań Nowa Fala: elektroniczne weekendowe spięcie

W tym tygodniu zapowiadamy aż dwie elektroniczne imprezy w Fali, które powinny zadowolić wszystkich spragnionych house’owych, klubowych brzmień. Grane będzie w piątek i sobotę, więc czemu by tak nie zaliczyć podwójnie?

Piątek na Fali: Weikum & VHT & Aftersunday &Chriss Jaxx

Najbliższy piątek w Przystani Nowa Fala zapowiada się mocarnie. House rozgrzeje barkę, a muzyka będzie grać do białego rana, idealnie, by najwytrwalsi i ostatni maruderzy załapali się na wschód słońca nad Wisłą. Zwieńczenie dobrej imprezy takim widokiem? Aż nie chce się kłaść spać! Już jutro, 6 sierpnia, zagrają dla Was: Chriss Jaxx, VHT, WEIKUM oraz Aftersunday. Każdy z artystów ma spore doświadczenie sceniczne oraz swój własny, unikatowy styl. Tego dnia w Warszawie będą kręcić się różne imprezy, ale lepszych house’owych klimatów nie doświadczycie nigdy indziej.

Impreza startuje o 21.00, a wjazd jest darmowy. Widzimy się!

Przeczytaj: Najlepsze letnie miejscówki ever – oto miejsca, o których zaraz zrobi się głośno part II

nowa fala miami wars weekend warszawa imprezy
fot. materiały promocyjne

Sobota na Fali: Spox + Magda Fidecka (vocal), Kuba Otłowski, Sincz, Francesca, Mazi

Następnego dnia w Przystań Nowa Fala lecimy z kontynuacją piątkowej przygody. Na tapecie ponownie mamy house’owe bity, jednak tym razem ocierające się o inspiracje techno. Artyści zaprezentują swoje sety i staną za sterami imprezy, która potrwa do bladego świtu. W sobotę wystąpią dla Was: Spox z Magdą Fidecką, Kuba Otłowski, Sincz oraz Francesca i Mazi. Takie kombo to absolutnie wystarczająca zapowiedź, że tego wieczora z parkietu nikt raczej nie zejdzie dobrowolnie.

Zaczynamy 7 sierpnia o 21.00, wstęp za free! Do zobaczenia!

Sincz – Dvva (Original Mix) [Suprematic]

Miami Wars – lecimy z leniwie-aktywnym weekendem

Po co siedzieć w domu, skoro można wyjść na miasto? Korzystajmy, póki knajpiane ogródki stoją przed nami otworem, a nad rzeką można siedzieć nie tylko na dziko, ale również i przy stolikach fancy lokali. Miami Wars ogarnie Wam weekend.

Nie dotykaj moich płyt

Krótka piłka: muza z winyli grana na świeżym powietrzu, ładne widoki i szczególny mistrz ceremonii.

Pewien znany dziennikarz muzyczny rozstał się z narzeczoną, ponieważ dotykała jego winylowych płyt

Ta oto opowiastka dała początek cyklowi, który jednak nie prowokuje do rozstań, a do zbliżeń. Osobistości z muzycznej branży – artyści, dziennikarze, etc. – puszczają swoje ulubione numery, a Wy macie okazji do posłuchania ich i poznania nowej muzyki, jednocześnie czilując na tarasie nad Wisłą.

Stratujemy już jutro, 6 sierpnia o 19.00.

Kuba Karaś nie dotykaj moich płyt
fot. Miami Wars

Ucieczka w Tropiki x Nat King x Wiadomo x Mąka I Captain Morgan

Tuż po winylowym słuchowisku, rozpocznie się rajd w ciepłe kraje. Impreza tematyczna, więc logiczne, że klimat będzie bliski tropikom, mimo że na krok nie opuścicie warszawskiego Miami Wars. Na barze złapiecie przyjemne promocje na Kubankę oraz Rum Punch, a DJ Wiadomo, DJ Arek Mąka oraz przybyły zza Oceanu DJ Nat King, zabiorą Was w muzyczną podróż prosto do wyczekanej egzotyki.

Impreza zaczyna się jutro, 6 sierpnia o godzinie 21.00.

nowa fala miami wars weekend warszawa imprezy
fot. materiały promocyjne

Rolki nad Wisłą – Klaudia & Michał

A co Wy na to, żeby trochę pojeździć? Już w sobotę, 7 sierpnia o godzinie 18.00 odbędą się warsztaty z podstaw freestyle slalomu na rolkach. Poprowadzą je Klaudia Hartmanis oraz Michał Sulinowski, najlepsi zawodnicy na świecie wg. rankingu WSSA w kat. pair slalom. Wystarczy mieć rolki i potrafić na nich jeździć – reszty spokojnie się nauczysz.

Warsztaty są bezpłatne, lecz liczba miejsc pozostaje ograniczona. Aby wziąć udział, zapiszcie się na rezerwacje@miamiwars.pl.

Klaudia & Michał | Freestyle Slalom w Seulu

Osiedle Ziomków nad Wisłą x Break Da Funk feat. Green Jesus I Jack Daniels

OSIEDLE ZIOMKÓW to projekt skupiający ludzi, dla których Beskidy to całoroczny plac zabaw. Miejsce, gdzie w symbiozie z naturą realizują swoje outdoorowe pasje

To dopiero będzie impreza! Osiedle Ziomków rozgości się w sobotę w Miami Wars, a o oprawę muzyczną tego eventu zadba Break Da Funk oraz ich gość, Green Jesus. Jack Daniels zapoda Wam szalone promki na barze, a w pakiecie spodziewajcie się urokliwych kadrów z Bieszczad.

Zaczynamy od 20.00!

nowa fala miami wars weekend warszawa imprezy
fot. materiały promocyjne

Przystań Nowa Fala i Miami Wars to dwie warszawskie miejscówki nad Wisłą, które totalnie nie powinny być obce ani żadnemu imprezowiczowi, ani nikomu, kto ceni sobie aktywnie i komfortowo spędzony czas. Przedstawiamy Wam weekendowy rozkład jazdy w nadwiślańskich lokalach – wpadajcie. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →