fb Przystań Nowa Fala

Miami Wars i Przystań Nowa Fala – co się szykuje na weekend?


18 sierpnia 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Lato powoli zbliża się ku końcowi, więc trzeba korzystać ile się da. Nadwiślańskie miejscówki – Przystań Nowa Fala i Miami Wars również na ten weekend przygotowały sporo atrakcji. Coś dla siebie znajdą zarówno ci, którzy chcą poimprezować, jak i ci którzy wolą wyciszyć się po trudach tygodnia.

Weekend w Miami Wars

Sobota – Pilates z Ireną Melcer nad Wisłą

Pilates to technika, która poprzez pracę na mięśniach głębokich skutecznie wpływa na postawę. Trening oparty jest na precyzji, koncentracji i oddechu. Jak co sobotę, w Miami Wars poćwiczycie z Ireną Melcer. Start o 10:30.

miami wars

Niedziela – Trening Holistyczny Bodyart

BodyArt to trening z holistycznego nurtu Body&Mind, który w sposób całościowy dba o zdrowie człowieka.
Jest fuzją różnych technik, są tu elementy jogi, tai chi, qigong, tańca, ćwiczeń terapeutycznych i fitnessowych w połączeniu ze świadomym oddechem i relaksacją. Na poziomie fizycznym Bodyart poprawia elastyczność, siłę, wytrzymałość mięśniową, zwiększa koordynację ruchową. Natomiast na poziomie mentalnym integruje ciało z umysłem, poprawia koncentrację, pomaga w redukowaniu szkodliwego stresu i podnosi poziom życiowej energii.

Niedzielny trening w Miami Wars poprowadzi Agnieszka Bortkiewicz. Start: 10:30.

miami wars

Niedziela – Warsztaty dla dzieci z Akademią Harmonika

Akademia Harmonika to edukacyjna kraina, w której Harmonikowi trenerzy, instruktorzy i nauczyciele potrafią zainteresować nawet najmniejszego malucha teatrem, muzyką, tańcem, doświadczeniami, naukami ścisłymi, a także obcymi językami. W czasie wakacji zapraszamy na specjalne warsztaty dla dzieci organizowane w Miami Wars w każdą niedzielę.

miami was

Niedziela – Wakacje w mieście dla najmłodszych

W niedziele (w godzinach 11-13) na nadwiślańskiej łące w Miami Wars organizowane we współpracy z Akademią Harmoniką i Domoteką są weekendowe animacje dla najmłodszych. Wśród atrakcji, których możecie się spodziewać, znalazły się m.in.:

  • Afrykańskie safari
  • Meksykańska fiesta
  • Słoneczne Hawaje
  • Indiańska wioska
  • Podróże po morzach i oceanach
miami wars

Weekend w Przystań Nowa Fala

Piątek na Fali: Mal, JFK Pirks, Simon Mattson, Seb Skalski

Jak co piątek, w Przystani Nowa Fala nie zabranie dobrej muzyki i imprezowej atmosfery. W tym tygodniu na rozpoczęcie weekendu zagrają Mal, JFK Pirks, Simon Mattson i Seb Skalski. Taki skład gwarantuje dobrą zabawę! Wpadajcie nad Wisłę od 21:00.

Przystań Nowa Fala

Wieczory są już dość chłodne, więc nie zapomnijcie o kurtkach i widzimy się w weekend nad Wisłą!

Lato powoli zbliża się ku końcowi, więc trzeba korzystać ile się da. Nadwiślańskie miejscówki – Przystań Nowa Fala i Miami Wars również na ten weekend przygotowały sporo atrakcji. Coś dla siebie znajdą zarówno ci, którzy chcą poimprezować, jak i ci którzy wolą wyciszyć się po trudach tygodnia. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →