Przystań Nowa Fala i Miami Wars. Nauka i muzyka


22 września 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Przystań Nowa Fala i Miami Wars przez cały sezon karmiły żądnych rozrywki eventami nad Wisłą. Finał lata nie oznacza jednak końca najlepszego czasu dla tych lokali. W najbliższy weekend w stolicy również będzie interesująco. Zobaczcie, co dokładnie zadzieje się w tych warszawskich miejscówkach.

Przystań Nowa Fala i Miami Wars – plan A, B i C

Te dwie miejscówki mają spory udział w tworzeniu letniego klimatu Warszawy. Wisła to nie tylko Schodki, ale też szereg plenerowych lokali, wśród których zdecydowanie wyróżniają się wspomniane dwa. Raz, że oba mają swój unikatowy wystrój i klimat, dwa, że przez całe wakacje organizowały różnorodne wydarzenia, które wypełniały urlopowy kalendarz nie tylko lokalsów, ale i przyjezdnych. Kto choć raz nie imprezował na barce na rzece, powinien tego żałować i poczynić noworoczne postanowienie nadrobienia takiego rave’u. Kto choć raz nie czilował na jednym z najładniejszych wiślańskich tarasów, powinien natychmiast zapisać to na swojej to-do-list. Przystań Nowa Fala i Miami Wars to lokale przodujące w organizowaniu zajmujących weekendowych (i nie tylko) aktywności i pomimo hucznego obchodzenia końca sezonu, wciąż nie powiedziały swego ostatniego słowa. Zobaczcie, co takiego szykuje się tam w najbliższy weekend!

Przeczytaj: Przystań Nowa Fala i Miami Wars z pomysłami na weekend

Przystań Nowa Fala Miami Wars weekend
fot. materiały prasowe

Przystań Nowa Fala – chodźcie, jest debata!

W najbliższą niedzielę 26 września o godzinie 14.00 w Przystani Nowa Fala odbędzie się wydarzenie O czym mówią porosty. Debata międzygatunkowa. Jest to event współorganizowany przez Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie i zarazem finał rezydencji edukacyjnej Zofii Kwasieborskiej Keller. Prowadzi ona projekt artystyczno-badawczy i zachęca do podjęcia się tworzenia międzygatunkowego dialogu.

Natura nie potrzebuje naszej opieki, lecz przestrzeni i wolności, by móc się rozwijać. Jako chodzące Muzeum przedryfujemy wspólnie z biologiem, doktorem Piotrem Zaniewskim przez nadwiślański, miejski pejzaż.

– czytamy na stronie wydarzenia.
Przystań Nowa Fala Miami Wars weekend
fot. materiały prasowe

Miami Wars: gra Robert Cichy

Koncert Roberta Cichego w Miami Wars odbędzie się pod hasłem Tribute to Warszawa. Folklor, remixes & live. Artysta wystąpi ze starymi, klasycznymi utworami, które jednak wybrzmią w zupełnie nowych, odświeżonych aranżacjach. Wykorzystanie nietypowych instrumentów strunowych oraz elektroniki uczyni z nich wręcz newschoolowe utwory, a w ten sposób wybrzmią między innymi Księżyc frajer i Jadziem na Bielany J. Stępowskiego, Nie masz cwaniaka nad Warszawiaka S. Grzesiuka, Warszawa, ja i ty oraz wiele innych. Nie przegapcie i zameldujcie się w Miami Wars w sobotę, 25 września o godzinie 20.00. Do zobaczenia!

Robert Cichy – Piach i wiatr

Przystań Nowa Fala i Miami Wars przez cały sezon karmiły żądnych rozrywki eventami nad Wisłą. Finał lata nie oznacza jednak końca najlepszego czasu dla tych lokali. W najbliższy weekend w stolicy również będzie interesująco. Zobaczcie, co dokładnie zadzieje się w tych warszawskich miejscówkach. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →