fot. materiały prasowe

Przystań Nowa Fala i Miami Wars z pomysłami na weekend


01 września 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Przystań Nowa Fala i Miami Wars kontynuują serię weekendowych imprezowych zabarwionych również wydarzeniami kulturalnej sceny. Rave nad rzeką z widokiem na panoramę miasta czy teatr w plenerze? Nie musicie już wybierać. Wpadajcie nad Wisłę!

Przystań Nowa Fala zaprasza na grande finale tegorocznego lata

Wakacje są już tylko wspomnieniem – co prawda wciąż świeżym, ale jednak wspomnieniem. W nadchodzący weekend będzie ostatnia okazja, aby zabawić się raz jeszcze tak, jakby wciąż było lato. Przystań Nowa Fala urządza ostatnie w tym sezonie plenerowe elektroniczne imprezy nad Wisłą, a na dokładkę… zaprasza do plenerowej konsumpcji jednej z najbardziej znanych sztuk Williama Shakespeare’aBurzy. Poniżej przedstawiamy Wam dokładny rozkład weekendowej jazdy – sprawdzajcie!

Finał sezonu na Fali

Ostatni dzwonek wakacji otwiera imprezowy – jak zwykle – piątek. Przystań Nowa Fala trzyma formę i na to pożegnanie zafunduje wszystkim chętnym iście widowiskowe doświadczenie. Międzynarodowa DJ-ska ekipa, zabawa na parkiecie do białego rana i wschód słońca nad Wisełką? Dla takiego zamknięcia sezonu warto bujnąć się do Warszawy nawet z innego miasta. Ale do rzeczy: piątkową imprezą pokierują naprawdę mocne nazwiska, więc trzymajcie się mocno. Za sterami DJ-ki staną bowiem: Arude, Sincz, GiGi oraz Weikum. Balowanie potrwa aż do czwartej, więc załóżcie wygodne buty i z fartem! Do zobaczenia nad Wisłą!

Miami Wars Przystań Nowa Fala weekend
fot. materiały prasowe

Riverlights _ finał sezonu na Fali (dzień 2)

Najbliższa sobota to ni mniej, ni więcej, jak kontynuacja piątkowego szaleństwa w Przystań Nowa Fala. Weekend to w końcu nie jeden, a trzy wieczory i każdy z nich należy odpowiednio zagospodarować. Nie ma przy tym żadnych przeszkód, aby w całości spędzić go na barce nad Wisłą. Tej nocy na pokładzie dowodzenie przejmą kolejno Duss, Mia Twin oraz Kalicky i macie gwarancję, że rozkręcą imprezę i zbudują nastrój adekwatny do pożegnania wakacji z przytupem. Dodatkową atrakcją będzie możliwość podziwiania parady RIVERLIGHTS 2021. A to wszystko na pokładzie Przystani Nowa Fala!

Burza na Wiśle

Po żywiołowym piątku i nie mniej dzikiej sobocie, w niedzielę należy się odpoczynek. Nie mniej aktywny, bo angażujący, lecz tym razem bardziej niż fizycznie, to umysłowo. Przystań Nowa Fala zaprasza na pokaz teartralnoo-filmowej realizacji Burzy Williama Shakespeare’a w interpretacji Teatru Politechniki Warszawskiej.

Spektakl opowiada historię zdradzonego i wygnanego na magiczną Wyspę księcia Mediolanu Prospera, który pewnego dnia ma okazję zemścić się na swoich dręczycielach z przeszłości. Niestety, jak to często bywa ofiara zbyt łatwo sama staje się oprawcą, a władza może skorumpować nawet najszlachetniejsze serce. Historia jest jednak okraszona odrobiną szekspirowskiej magii oraz poczucia humoru, co powinno zadowolić zarówno miłośników tragedii, komedii, a nawet romansu.

– czytamy w opisie spektaklu
Miami Wars Przystań Nowa Fala weekend
fot. materiały prasowe

Miami Wars – ostatni chill nad Wisłą

Druga z nadwiślańskich miejscówek również zapewnia rozrywkę z najwyższej półki, aczkolwiek w zupełnie innym profilu. Do Miami Wars uderzaliśmy przez cały sezon na DJ-skie sety i słuchanie muzyki z czarnych płyt, natomiast finał lata odbędzie się w nieco spokojniejszym stylu. Teatr, trening holistyczny, parada świateł i łódek: wbijajcie do Miami Wars na atrakcyjne estetycznie zamknięcie wakacji.

Święto Wisły 2021 i Riverlights

Event startuje już od godziny dwunastej w samo południe w najbliższą sobotę (4 września) i pokaże tę kulturalną stronę Wisły. W rozmaitych lokalizacjach nad rzeką staną sceny – także pływające, na których wystąpią m.in artyści z Teatru Muzycznego Roma, muzycy z Sinfonii Varsovii i widowiskowa Grupa Tańca z Wachlarzami Bojowymi. Oprócz tego, ponad dwadzieścia łodzi będzie uczestniczyć w paradzie Riverlights.

To unikalne wydarzenie rozgrywające się na styku dnia i nocy, łączące muzykę, światło i to, co jest jego istotą – warszawskie łodzie, małe statki, pychówki, galary, szkuty, motorówki, płynące w mniej lub bardziej zwartym szyku. Płynące z Wami – kołyszącymi się, rozmarzonymi, tańczącymi ludźmi, którzy odkrywają swoją Wisłę lub po prostu znów czują, dlaczego nad rzeką jest tak cudownie

– czytamy na stronie wydarzenia

Na deser Miami Wars zaprasza również do udziału w Warszawskiej Masie Kajakowej im. Aleksandra Doby i ostatni raz w tym sezonie popływać na rzece. Celebrujcie Święto Wisły w Miami Wars – szczegóły i dokładny timetable znajdziecie na stronie wydarzenia na Facebooku.

Przeczytaj: Miami Wars i Przystań Nowa Fala – co się szykuje na weekend?

Miami Wars Przystań Nowa Fala weekend
fot. materiały prasowe

Trening Holistyczny Bodyart x Kryniczanka

Również w sobotę 4 września, w godzinach 10.30-11.30 w Miami Wars odbędzie się warsztat treningu holistycznego. Zajęcia poprowadzi Agnieszka Bortkiewicz, certyfikowana trenerka szczerze oddana zdrowemu trybowi życia oraz aktywności fizycznej. Bodyart poprawia komfort ciała i duszy – fizycznie wpływa na wytrzymałość oraz koordynację ruchową, mentalnie pomaga odnaleźć równowagę między ciałem a umysłem, poprawia koncentrację oraz redukuje stres.

Udział w zajęciach jest bezpłatny, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc należy uprzednio zapisać się na rezerwacje@miamiwars.pl.

Miami Wars weekend
fot. materiały prasowe

Pilates z Ireną Melcer nad Wisłą x Kryniczanka

W niedzielę (5 września) w godzinach 10.30-11.30 w Miami Wars odbędą się z kolei zajęcia z pilatesu. Te poprowadzi Irena Melcer. Fizyczny wysiłek i praca nad własnym ciałem będzie tym przyjemniejsza, że ćwiczenia będą mieć miejsce w jednym z najładniejszych spotów nad Wisłą.

Udział w zajęciach jest bezpłatny, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc należy uprzednio zapisać się na rezerwacje@miamiwars.pl.

.Miami Wars Przystań Nowa Fala weekend

Przystań Nowa Fala i Miami Wars kontynuują serię weekendowych imprezowych zabarwionych również wydarzeniami kulturalnej sceny. Rave nad rzeką z widokiem na panoramę miasta czy teatr w plenerze? Nie musicie już wybierać. Wpadajcie nad Wisłę! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →