fot. Miami Wars

Przystań Nowa Fala i Miami Wars na weekend, czyli dla każdego coś dobrego


13 sierpnia 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Pogoda na weekend w Warszawie zapowiada się naprawdę dobrze, warto więc spędzić czas w plenerze. Sprawdźcie, jakie atrakcje przygotowały nadwiślańskie miejscówki Przystań Nowa Fala i Miami Wars.

Weekend w Przystań Nowa Fala

Piątek na Fali: Kasiagolo (dj set + vocal), Nucasa, maryo, KVBA84

Jak co weekend, w Przystani Nowa Fala nie zabranie dobrej muzyki i imprezowej atmosfery. W piątek stery przejmie Kasiagolo, wokalistka, obecnie śpiewająca w duecie Atlvnta, która zagra dj set. Obok niej wystąpią także maryo, Nucasa i KVBA84. Start o 19:00.

Przystań Nowa Fala

Sobota na Fali: Rafa’EL (live), Furrier, Meicon, Gigi

Jeśli jesteście spragnieni muzyki elektronicznej w najlepszym wydaniu, to zdecydowanie powinniście zacumować w Przystani w sobotę. O dobrą zabawę zadbają Meicon, GiGi, Furrier i Rafa’EL. Bądźcie już od 19:00. Wstęp free.

Przystań Nowa Fala

Dla ciała i zmysłów – pilates + brunch na Fali

A w ramach rekonwalescencji po weekendowym szaleństwie, w niedzielę zapraszamy na ćwiczenia z Ireną Melcer, po których czeka na Was pyszny brunch. Kto chętny na pilates nad Wisłą?

Przystań Nowa Fala

Weekend w Miami Wars

Ona Chciała Rapsy

Ona chciała rapsy bo ma urodziny
Co jej zagrają to już zobaczymy

W piątek w Miami Wars rządzą rapsy. Zagrają: 2002, DJ Lem, Damian Cali, Lazy1, DJ Grubaz, Sarba i DJ Żmu. Impreza startuje o 21:00.

miami wars

Pilates z Ireną Melcer nad Wisłą x Kryniczanka

Irena Melcer zawita także do Miami Wars, gdzie poprowadzi zajęcia z pilatesu. W pięknych okolicznościach przyrody zadbacie o rzeźbę i uelastycznienie ciała. Zajęcia są bezpłatne, ale liczba miejsc jest ograniczona. Początek o 10:30.

miami wars

Technics/Rediscover Music _ Cudowne Lata x WAE x Eklektik x DEF

A wieczorem czas na pląsy. W ramach cyklu Cudowne Lata, będącego hołdem dla klasycznych gramofonów Technics 1210, za sterami staną Eklektik, Def i WAE. Start o 21:00.

miami wars

Psioga – czyli joga z psem

15 sierpnia (niedziela) o 10:00 w wakacyjnej przestrzeni Miami Wars odbędą się niezwykłe zajęcia jogi… z pupilami! Praktykę poprowadzi Marta Karczewska, w duecie ze swoim pieskiem Budrysem. Będą to zajęcia, podczas których będziecie mogli osiągnąć harmonię i porozumienie ze swoim czworonogiem.

miami wars

Warsztaty dla dzieci z Akademią Harmonika

W czasie wakacji, w każdą niedzielę w Miami Wars odbywają się specjalne warsztaty dla dzieci. Tematem najbliższego spotkania będą podróże po morzach i oceanach! 

miami wars

Wakacje w mieście dla najmłodszych

W niedziele (w godzinach 11-13) na nadwiślańskiej łące zaplanowane są następujące atrakcje dla najmłodszych:

  • Afrykańskie safari
  • Meksykańska fiesta
  • Słoneczne Hawaje
  • Indiańska wioska
  • Podróże po morzach i oceanach
miami wars

Pogoda na weekend w Warszawie zapowiada się naprawdę dobrze, warto więc spędzić czas w plenerze. Sprawdźcie, jakie atrakcje przygotowały nadwiślańskie miejscówki Przystań Nowa Fala i Miami Wars. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →