Prace Banksy’ego zawitają do Polski

Podziel się newsem:

Wystawa Art of Banksy. Without limits przedstawi ponad 100 prac najpopularniejszego twórcy street-artu na świecie. Sprawdźcie, gdzie i kiedy będzie można ją zobaczyć.

Banksy to artysta znany na całym świecie, któremu od wielu lat udaje się pozostać anonimowym. Twórca street-artu jest znany z tego, że w swoich dziełach porusza aktualne problemy społeczne. W tym roku światło dzienne ujrzało kilka jego prac, które miały związek z pandemią koronawirusa czy ruchem Black Lives Matter.

Prace Banksy’ego na wystawie w Polsce

Od kilku lat prace Banksy’ego podróżują po świecie w ramach wystawy The Art of Banksy. Without limits. Wystawa zawiera najpopularniejsze graffiti takie jak Girl with Balloon, Bomb Hugger, Police Kids, Pulp Fiction czy Flower Thrower i wiele więcej. Pokazywano ją już m.in. w Stambule, Amsterdamie, Paryżu, Berlinie, Rijadzie, Melbourne, Bukareszcie, Budapeszcie czy Wiedniu. W 2021 roku będzie można zobaczyć ją także w Warszawie.

Każda wystawa jest jedyna w swoim rodzaju, bo kiedy dobiega ona końca, prace są zwracane do 40 różnych kolekcjonerów z całego świata. Szanse, że dzieła te zostaną pokazane ponownie w tym samym układzie są wyjątkowo małe

Corey Ross, producent wystawy

Prace Banksy’ego będzie można oglądać w terminie 12 lutego 2021 do 11 kwietnia 2021 r. w Centrum Praskim Koneser. Bilety w są już dostępne w przedsprzedaży.

Banksy w Warszawie

Wystawa Art of Banksy. Without limits przedstawi ponad 100 prac najpopularniejszego twórcy street-artu na świecie. Sprawdźcie, gdzie i kiedy będzie można ją zobaczyć. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →