fot. Dagmara Szewczuk

Polish Hip-Hop Festival w tym roku również się nie odbędzie

Podziel się newsem:

Również w tym roku Polish Hip-Hop Festival nie dojdzie do skutku. Organizatorzy wydali oświadczenie i ogłosili nową datę imprezy na 2022 rok.

“Jak tworzyć to historię, jak robić to furorę” – Polish Hip-Hop Festival dopiero w 2022

Po odwołaniu większości największych polskich festiwali przyszedł czas również na Polish Hip-Hop Festival. Organizatorzy największego hip-hopowego festiwalu w kraju rozwiali dziś wszelkie nadzieje. W oficjalnym oświadczeniu czytamy:

Elooo, mamy świadomość, że czekaliście z niecierpliwością na informację czy Polish Hip-Hop Festival odbędzie się w tym roku? Niestety, mamy dla Was bardzo przykrą informację. Z uwagi na wciąż utrzymujące się ograniczenia dla branży eventowej i jej niepewną przyszłość, tegoroczna edycja będzie musiała zostać przełożona na przyszły rok. Z ciężkim sercem podjęliśmy decyzję o przeniesieniu festiwalu na 11-13 sierpnia 2022 roku. Nie mieliśmy innego wyjścia. Uciążliwości jakich doświadczamy w związku z niejasnymi przepisami i utrzymywaniem organizatorów w wiecznej niepewności nie pozwalają nam na stworzenie wydarzenia, na które czekacie. Ciągle ograniczają nas paragrafy i nie pozwalają normalnie pracować. Nie chcemy dawać Wam mizernego substytutu festiwalu – nie wyobrażamy sobie też PLHHF w wersji „light”. Chcemy ofiarować Wam pełnowartościowe wydarzenie, na którym będziecie czuli się naprawdę wolni. Na pewno nie możemy Was przyjąć na wykastrowanym festiwalu – bez wypasionej strefy gastro, campu czy strefy chill. Festiwal zawsze tworzymy dla Was – nie dla marek czy korporacji, dlatego prosimy o cierpliwość, a w przyszłym roku ugościmy Was jak należy.
Wszystkie karnety jakie do tej pory zakupiliście pozostają ważne na następną edycje. W najbliższych dniach otrzymacie maila od bileterii, w którym będzie znajdowała się m.in. instrukcja zwrotu karnetu. Jednak gorąco zachęcamy Was do zatrzymania zakupionych przez Was biletów. To dzięki Wam jesteśmy najprężniej i najdynamiczniej rozwijającym się płockim festiwalem. Nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa – PLHHF dopiero się rozkręca, a przyszłoroczna edycja wyrwie Was z butów – gwarantujemy. Mamy również ogromną nadzieję, że z częścią z Was spotkamy się jeszcze w tym roku we Wrocławiu na Lech Polish Hip-Hop Music Awards.
Pamiętajcie, że jesteśmy z Wami i dla Was. Wspólnie przetrwamy ten trudny okres i w przyszłym roku zaistniejemy po raz kolejny na płockiej plaży ze zdwojoną siłą! Trzymajcie się ciepło. Widzimy się już wkrótce. Podaj dalej.
ELOOO!!!

Polish Hip-Hop Festival 2021 przełożony – co z biletami?

Zakupione dotychczas bilety na Polish Hip-Hop Festival 2021 zachowują ważność. Jeśli jednak będziecie chcieli je zwrócić, sprawdzajcie swoją skrzynkę mailową, bo wkrótce otrzymacie wiadomość, w jak sposób to zrobić.

Zobacz nasze aftermovie z Polish Hip-Hop Festival 2019


Lech Polish Hip-Hop Music Awards – polska rap scena z nowymi nagrodami

Festiwalu nie będzie, ale jego twórcy mają coś w zanadrzu. W tym roku swoją pierwszą edycję będzie miał plebiscyt Lech Polish Hip-Hop Music Awards. Podczas gali twórcy reprezentujący polską scenę hip-hopową otrzymają statuetki w 18 kategoriach. Wydarzenie odbędzie się 19 sierpnia we wrocławskiej Hali Stulecia. Więcej przeczytacie tutaj.

Również w tym roku Polish Hip-Hop Festival nie dojdzie do skutku. Organizatorzy wydali oświadczenie i ogłosili nową datę imprezy na 2022 rok. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →