Polish Hip-Hop Festival – 7. ogłoszenie. Sprawdźcie, kto dołączył do line-upu

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Z okazji rozpoczęcia lata, organizatorzy Polish Hip-Hop Festival w Płocku przygotowali kolejne ogłoszenie. I to jeszcze nie koniec!

Polish Hip-Hop Festival Płock 2019 rośnie w siłę. W dzisiejszym ogłoszeniu do składu imprezy dołączyło dziewięciu artystów. Sprawdźcie, kto wystąpi na płockiej plaży:

Małpa

Dekadę temu wydał jeden z najsłynniejszych albumów w historii polskiego podziemnego rapu. Długo musieliśmy czekać na kolejny krążek, bo aż do 2016 roku. Czas oczekiwania na trzeci był znacznie krótszy, w dodatku Blur mocno namieszało na całej scenie. Małpa dostarczył jedną z najbardziej szczerych i bezkompromisowych produkcji ostatnich lat.

Smolasty

Smolasty zawładnął listami przebojów, jego klipy regularnie pojawiają się w stacjach telewizyjnych, a w internecie osiągają rekordowe wyniki. Ostatnio, jako jeden z ambasadorów Coca-Coli nagrał utwór Raj, w ramach projektu Music Stories.

Zeus

Zeus jest obecny w polskim rapie od wielu lat i przez ten czas zyskał olbrzymią renomę, zaskakiwał słuchacza i zachwycał ich każdą kolejną produkcją. Ostatni album – Zeus. To Pomyłka – to pełen przekrój twórczości łódzkiego rapera i świetna wizytówka rapu najwyższej jakości.

White 2115

White 2115 to jeden z czołowych reprezentantów SBM i postać, która pokazała polskiemu słuchaczowi zupełnie nowe spojrzenie na rap. Reprezentuje nowy styl nie tylko w muzyce i podejściu do niej, ale również mentalności i dystansu do swojej osoby. Jego ostre, szarpane flow, znakomite refreny, kombinacje z akcentami i skłonność do wrzucania prostych, dowcipnych punchline’ów zjednały mu wielu fanów.

Dwa Sławy

Chyba najbardziej wyluzowany duet na polskiej scenie. Rado Radosny i Astek, czyli Dwa Sławy, zagrali w swojej wieloletniej karierze setki koncertów, z których każdy był wielkim show! Stali uczestnicy płockiego festiwalu będą promowali swoją ostatnią produkcję Coś Przerywa.

PlanBe

Wiele klimatów, różne style, wszechstronność. Świetnie przyjęta Insomnia była tylko zaprezentowaniem wielkiego potencjału i próbą generalną przed kolejnymi, mainstreamowymi produkcjami. PlanBe jest jednym z najbardziej utalentowanych artystów, którzy przebojem wdarli się do głównego nurtu, co udowodniła wydana na początku roku Moda.

Kabe

Kabe to raper wychowany na francuskich osiedlach, który w swojej twórczości przemyca inspiracje kilku scen. Jego utwory cechują się unikalnym flow oraz charakterystycznym stylem, w którym łączy polskie korzenie i zachodni styl.

Homies

Klasyka ciągle ma swoich odbiorców, a także wykonawców, którzy chcą zaskakiwać. Jednymi z nich jest toruński skład Homies, którego członków, jak sami mówią, „połączyła kultura, nie interes”. Ich tegoroczny Autentyk mocno zamieszał w niezależnych kręgach i sprawił, że „prawdziwy hip-hop powrócił na ośkę”.

Emes Milligan

Wszechstronny Emes Milligan rapuje, produkuje i realizuje swoje nagrania. Ze znakomitym skutkiem, co udowadnia wydany kilka tygodni temu YUSH. – ociekający klimatem nocnego miasta, szczery i osobisty materiał, który przeniesie słuchaczy w nowy wymiar.

Polish Hip-Hop Festival Płock 2019 – line-up:

Dotychczas ogłoszeni artyści: Zeus, White 2115, Smolasty, PlanBe, Małpa, Kabe, Homies, Emes Milligan, Dwa Sławy, O.S.T.R., Otsochodzi, Adi Nowak, Bonsoul, Małolat/Auer, Young Igi, Holak & Frosti Rege, KPSN, Teabe, SYNY, Rau, Rasmentalism, Prykson Fisk, Polska Wersja, Oki, KęKę, Guzior, Tymek, Mobbyn, Młody Dzban, Jetglaz, Gedz, Ero Kosi, donGURALesko, Bambax, W.E.N.A., Vixen, Solar, Słoń, SBM Showcase, Sarius, Pokahontaz, Kartky, Kali, Jeden, Jan-rapowanie, Białas & Lanek, Bedoes, Avi & Louis Villain, VNM, Rizi Beizeti, Paluch, Kobik, Joda, Chillwagon, Gruppo Tredici, PRO8L3M, Flaszki i Szlugi, Emmsjé Gauti, Sokół oraz TUZZA. I to jeszcze nie koniec ogłoszeń!

Festiwal odbędzie się w dniach od 1 do 3 sierpnia w Płocku. Karnety w cenie 150 PLN są dostępne na stronie Biletomat.pl.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
150 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.