kadr z klipu do utworu "Moc i Luz" Lubina i Worka

Nowy gracz z wytwórni Palucha z kolejnym singlem i preorderem


29 kwietnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Do sieci trafił drugi singiel z albumu GOŚĆ autorstwa Lubina i Worka wydających pod szyldem BOR, wytwórni Palucha. Sprawdź szczegóły!

Paluch wydaje debiut Lubina i Worka

Po wydaniu swojego trzynastego solowego albumu, Kompotu, Paluch skupia się na promocji nowych raperów w swojej wytwórni BOR. Jednym z nich jest Lubin, który wydaje swoją debiutancką płytę GOŚĆ nagraną w całości wspólnie z producentem Workiem. Jak możemy przeczytać w opisie wydawnictwa na stronie preorderu:

„GOŚĆ” to debiut Lubina, rapera z Chojnic który aktualnie współtworzy Trójmiejską scenę rapową. Album jest wielopoziomowym portretem z życia artysty. Główną myślą, która tętni w tym projekcie, jest postawa życiowa, która charakteryzuje się kipiącym testosteronem i tzw. „wjeżdżaniem na grubo”. Jednak na tym nie koniec, humor, ironia, oraz przemyślenia na temat idyllicznej przyjaźni czy relacji damsko-męskich to także silne elementy tego projektu.

Wszystkie bity na albumie skomponował Worek. Brzmienie albumu nie ma jednego kierunku czy wspólnego mianownika, przy produkowaniu tej muzyki obydwu twórcom przyświecała myśl, żeby było po prostu „świeżo”; nieistotne czy tempo jest trapowe czy klasyczne.

Do sieci trafił drugi singiel promujący GOŚCIA zatytułowany Luz i Moc. Sprawdźcie, co potrafi młody podopieczny Palucha.

Lubin & Worek – Luz i Moc

Tracklista i okładka płyty Lubin & Worek – Luz i Moc

1. Way up
2. Testo Vibe
3. Babygirl
4. Czuję, że żyję
5. Luz i moc
6. Tempo ft. Paluch
7. Chojnice ft. Tyber
8. Robin Hood
9. Bankier ft. Bokser
10. Kruzyn 2 ft. Frosti
11. Najświeższy na mieście
12. Lampart
13. Zwyczajny dzień z chłopakami
14. Prawdziwe uczucia 2

Nowy gracz z wytwórni Palucha z kolejnym singlem i preorderem
okładka albumu GOŚĆ Lubina i Worka

Do sieci trafił drugi singiel z albumu GOŚĆ autorstwa Lubina i Worka wydających pod szyldem BOR, wytwórni Palucha. Sprawdź szczegóły! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Paluch wydaje debiut Lubina […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →