kadr z teledysku „Robin Hood"

Lubin i Worek publikują singiel “Robin Hood”


12 kwietnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Lubin rozpoczął promocję kolejnego albumu. Przy singlu Robin Hood pracował także Worek, odpowiedzialny za brzmienie. Znamy datę premiery nadchodzącego wydawnictwa.

Lubin i Worek jako osiedlowi Robin Hoodowie

Wczoraj na YouTube zadebiutował najnowszy teledysk Lubina do singla Robin Hood. Za wideo odpowiedzialny jest Leśny, natomiast stylizacje zagwarantował Kacper “Sumi” Kardas. Muzykę do piosenki stworzył Worek, natomiast mix i mastering wykonał Seek.

Zobacz: Paluch z kolejną setką na koncie. To już trzeci teledysk przekraczający ten próg

Utwór rozpoczął jednocześnie promocję kolejnego wydawnictwa Lubina zatytułowanego GOŚĆ. Premierę zaplanowano na 27 maja. Na razie BOR Records nie podał więcej informacji dotyczących projektu.

Lubin & Worek – Robin Hood

Od SBM Starter do BOR Records

Aktywny od 2012 roku trójmiejski raper pokazał się szerszej publiczności za sprawą trzeciej edycji SBM Starter. Już wtedy Lubin miał na koncie trzy podziemne projekty: Zimę, Misiek Lubaszenko mixtape oraz Duchy wydane w styczniu 2020. W ramach akcji SBM pojawiły się takie single jak Syreny czy Masari. Najpopularniejszym utworem okazało się Handy na bicie Worka, które na YouTubie zyskało blisko dwa miliony odsłon. Oprócz wspomnianego rapera w ówczesnej edycji udział wzięli także: Fukaj, Szczyl, Rethro, Kara, Pshemo, Spezzacuori oraz Fonciak.

Po udziale w SBM Starter raper trafił do wytwórni Palucha. Jako zawodnik BORCREW Lubin wraz z Workiem wydali już cztery piosenki, w tym właśnie Robin Hooda. Do tej pory najpopularniejszym singlem jest TESTO VIBE z ponad trzystoma tysiącami wyświetleń. Na razie każdy z opublikowanych utworów figuruje jako luźny singiel, lecz niewykluczone, że trafią one na GOŚCIA.

Lubin & Worek – TESTO VIBE (cuty DJ Te)

Lubin rozpoczął promocję kolejnego albumu. Przy singlu Robin Hood pracował także Worek, odpowiedzialny za brzmienie. Znamy datę premiery nadchodzącego wydawnictwa. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Lubin i Worek jako […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →