via Facebook / Please, Stand-up!

Nadchodzi jesień, a wraz z nią trasa Please, Stand-up! Gdzie i kiedy odbędą się wydarzenia?


09 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Już za miesiąc wystartuje trasa ogólnopolska trasa Please, stand-up! Kilkanaście miast, najlepszy stand-uperzy w Polsce i gość specjalny. Z kim się widzimy?

Stand-up rośnie w siłę

Polski stand-up cieszy się dużą popularnością, co widać po ilości występów, tras, festiwali czy wyświetleń poszczególnych programów w serwisie YouTube. Stąd też trasa Please, Stand-up!, która już po raz kolejny odbędzie się w całym kraju. I tak jak w przypadku poprzedniej edycji, czeka na nas solidna dawka śmiechu serwowana przez najlepszych komików w kraju. Wystąpią Michał Leja, Tomek Kołecki, Błażej Krajewski, Piotr „Zola” Szulowski, Darek Gadowski oraz Łukasz „Lotek” Lodkowski, który będzie także gospodarzem każdego z wydarzenia. To jednak nie wszystko, bo na trasie pojawi się gość specjalny, wielokrotnie nagradzany w Polsce aktor teatralny, serialowy i filmowy – Janusz Chabior. Za graficzną i muzyczną oprawę show ponownie odpowiedzialny będzie DJ Falcon1.

Please, Stand up! – harmonogram

Trzeba przyznać, że stand-uperzy będą dosyć zajęci. Trasa odbędzie się we wrześniu oraz październiku i obejmie piętnaście miast. Tak prezentuje się rozkład jazdy:

Bilety na wszystkie wydarzenia znajdziecie w serwisie Biletomat.pl.

Please, Stand-up! Łódź 2022
via Facebook

W Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy doświadczenie i niezawodność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z Biletomat.pl, który wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze bileteryjno-promocyjnej jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez i festiwali w kraju.

Już za miesiąc wystartuje trasa ogólnopolska trasa Please, stand-up! Kilkanaście miast, najlepszy stand-uperzy w Polsce i gość specjalny. Z kim się widzimy? Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio […]

Kup bilety na trasę Please, Stand-up!

Biletomat.pl
59 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →