Kadr z teledysku „Va Banque"

Pierwsza solówka Louisa Villaina jest już w drodze! Mamy pierwszy singiel, gościnnie Ero

Obserwuj nas na instagramie:

To już oficjalne – niebawem na rynku zadebiutuje pierwszy autorski materiał Louisa Villaina. W pierwszym singlu promującym projekt gościnnie wziął udział Ero. Sprawdź!

Louis Villain x Ero – Va Banque

Louis Villain rozpoczyna promocję swojej pierwszej solowej płyty. Znany do tej pory z duetu z Avim, raper i producent w jednym, postanowił pokazać się z innej strony niż ta zaprezentowana na Tryptyku sycylijskim. Pierwszym singlem jest Va Banque z udziałem Ero, a Louis zapowiada, że to dopiero początek ciekawych współprac.

– czytamy w opisie kawałka

Ostatnie ruchy Louisa Villaina i jego gościa

Louis Villain zasłynął ze współpracy z Avim. Jako duet wydali trzy albumy składające się na tryptyk: Zbiór Pieśni Sycylijskich, Spis Dzieł Sycylijskich oraz Akademia Sztuk Pięknych. Villain odpowiadał za wszystkie bity. Ostatni z ich wspólnych projektów, wspomniana Akademia Sztuk Pięknych, to materiał, który uzyskał platynowe wyróżnienie od ZPAV-u.

Avi x Louis Villain – Akademia Sztuk Pięknych – tracklista:

1. Prolog
2. Michelangelo
3. WPR ftKabe
4. Evviva l’arte
5. Dresscode
6. Apollo ft. Sarius
7. Soprano
8. Toast
9. Woof ft. Pezet
10. AMG
11. Fangor
12. Alma Mater ft. EroOnar
13. Testament
14. Epilog

Co się tyczy jego gościa na tracku, czyli Erosa, to niedawno wystartował z bardzo ciekawym projektem – rozpoczął serię Write One, w której przybliża widzom temat graffiti.

Write One to vlog na temat graffiti w którym spotykam się z writerami z Polski jak i całego świata. Z Ludźmi dla których malowanie to styl życia, forma ekspresji i autopromocji. Rozmawiamy o sprawach istotnych i kompletnie nie.. Ogólnie mniej jest gadania, założeniem tej akcji jest przede wszystkim malowanie w dobrym towarzystwie i pozakażanie naszych produkcji ludziom tej kultury jak i laikom . Ero x Straight From Here.

– skomentował artysta (pisownia oryginalna)

Vlogi rapera dostępne są na YouTubie.

WRITE ONE #1 – Ero JWP feat. Cruze1 – Służew

To już oficjalne – niebawem na rynku zadebiutuje pierwszy autorski materiał Louisa Villaina. W pierwszym singlu promującym projekt gościnnie wziął udział Ero. Sprawdź! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Louis […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →