Peja ujawnił zaproszonych gości i tracklistę „Black Album”


28 sierpnia 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Peja zapowiedział wydanie krążka Black Album na 18 września. Poznaliśmy już listę utworów oraz zaproszonych gości. Sprawdźcie szczegóły.

Peja – poznańska legenda hip hopu

Peji nikomu nie trzeba przedstawiać. Renoma i szacunek w środowisku hip hopu oraz polskiej muzyki to rzeczy, na które sam sobie zapracował. Magazyn Klan pisał o nim w taki sposób:

Peja jest jedną z najważniejszych postaci polskiej sceny hip hopowej. Ma uznanie słuchaczy, o czym świadczy ilość ludzi pojawiająca się na jego koncertach oraz liczba sprzedanych płyt. Ma szacunek twórców sceny, czego dowodzą liczne przyjazne mu wypowiedzi i współpraca z najlepszymi rapperami. Dziś wydaje się to jasne i tylko szaleniec albo ignorant mógłby to podważyć.

Peja/Slums Attack – Black Album

Peja Slums Attack ma na swoim koncie bogatą dyskografię. Tym razem poznańska legenda hip hopu wydaje krążek przy współpracy z wrocławskim producentem, Magierą. Znamy już tracklistę nadchodzącej płyty.

Peja Slums Attack Black Album
Peja/Slums Attack – okładka Black Album

Peja/Slums Attack – Black Album – tracklista

Na swoim Instagramie, Peja opublikował zdjęcie okładki albumu, ujawniając w ten sposób tytuły utworów i listę artystów, których będzie można na nim usłyszeć. Na album składa się 18 utworów przygotowanych przy współpracy z najlepszymi twórcami z branży.

Peja/Slums Attack – Black Album – goście

Największą niespodzianką okazali się goście mający swój udział w materiale. Z pewnością zaskoczeniem jest Lukasyno, który od kilku lat stał z boku polskiej sceny hip hopowej. Powrócił on z przytupem przy okazji akcji Hot16Challenge2, a teraz bierze udział w nowym projekcie Peji.

Ero – jeden z najbardziej znanych przedstawicieli polskiego braggadocio oraz Oxon – krakowski raper i reprezentant ekipy Hipocentrum to również artyści, których nikt nie spodziewał się na nowym wydawnictwie Peja/Slums Attack. Oprócz nich usłyszymy jeszcze DJa Eproma, Smoothe The Hustlera oraz DVJ. Rinka.

Peja/Slums Attack – Maybach (prod. Magiera)

Peja/Slums Attack – jesienne koncerty

Jesienią 2020 legenda hip hopu powraca na trasę, która została przełożona z powodu pandemii. Sprawdźcie, kiedy koncerty Peji odbędą się w Waszym mieście!

Peja we Wrocławiu – 5 września 2020

Najbliższy koncert legend hip hopu odbędzie się 5 września 2020 roku w Akademia Club we Wrocławiu. Bilety nadal są dostępne na stronie Biletomat.pl.

Peja w Poznaniu – 18 września 2020

Kolejne wydarzenie będzie miało miejsce 18 września w poznańskim Foodhallu. Bilety możecie zakupić na stronie Biletomat.pl.

Peja w Bydgoszczy – 25 września 2020

Również we wrześniu, a dokładniej 25 września, Peja wystąpi w bydgoskim Klubie To2. Bilety są dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl.

Peja w Katowicach – 31 października 2020

Ostatni z koncertów będzie 21 października w P23 w Katowicach. Bilety są nadal do kupienia na stronie Biletomat.pl.

Peja zapowiedział wydanie krążka Black Album na 18 września. Poznaliśmy już listę utworów oraz zaproszonych gości. Sprawdźcie szczegóły. Peja – poznańska legenda hip hopu Peji nikomu nie trzeba przedstawiać. Renoma i szacunek w środowisku hip hopu oraz polskiej muzyki to rzeczy, na które sam sobie zapracował. Magazyn Klan pisał o nim w taki sposób: Peja […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Peja/Slums Attack - koncerty

Biletomat.pl
40-100 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.