fot. kadr z filmu "Oszust z Tindera"

„Oszust z Tindera” na dokumencie się nie kończy. Przekrętów ciąg dalszy


23 lutego 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Oszust z Tindera bije rekordy popularności na Netflixie, a zarazem stał się memem i trendem na TikToku. Platforma planuje przekształcić dokument w film fabularny. Mimo oczywistego zakończenia – to i tak się sprzeda.

Oszust z Tindera – będzie kolejny film?

Od dnia premiery Oszust z Tindera predestynował do pozycji hitu, co faktycznie się stało. Najpierw dokument trafił na Netflix, a później zawrzało w sieci. Internet, jak to Internet, prócz pewnego przejęcia się historią, zaczął przetwarzać ją w prześmiewczy sposób. Oczywiście kwestia ujawnienia przekrętów Simona Leviev i tego, że w żaden sposób nie odpowiedział za nie, jest grząska. Moralnie, jak najbardziej naganna, natomiast w świetle prawa – oszukane przez niego kobiety są na straconej pozycji.

@katepirl Couldn’t be me #tinderswindler #thetinderswindler ♬ people with humor are using this sound – Tik Toker

Variety donosie obecnie, że Tinder Swindler ma szansę zostać przekształcony w film fabularny oparty oczywiście o życiorys Shimona Hayuta alias Simona Leviev. Podobno Netflix prowadzi rozmowy z producentami, aby uczynić z dokumentu dramat obyczajowy.

Gigant streamingowy odmówił udzielenia komentarza i nie potwierdził tych informacji, a kwestia faktycznego ruchu w stronę sfabularyzowania filmu pozostaje niejasna.

Oszust z Tindera film Netflix
fot. kadr z filmu Tinder Swindler

Shimon Hayut twierdzi, że kobiety przedstawione w dokumencie nie zostały naciągnięte i wypiera się, by w jakikolwiek sposób je oszukał. Mężczyzna w ostatnim wywiadzie, którego udzielił mówił, że jest największym dżentelmenem na świecie.

Nie jestem tym potworem. Byłem tylko samotnym facetem, który chciał poznać kilka dziewczyn na Tinderze.

– dodał.

Czy pomimo tego, że historia już raz została opowiedziana, fabularny film ma rację bytu? Obejrzelibyście dramat oparty na Oszuście z Tindera?

Oszust z Tindera | Oficjalny zwiastun | Netflix

Oszust z Tindera bije rekordy popularności na Netflixie, a zarazem stał się memem i trendem na TikToku. Platforma planuje przekształcić dokument w film fabularny. Mimo oczywistego zakończenia – to i tak się sprzeda. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →