materiały prasowe

Nowy dyrektor generalny zapowiada zmiany na gali rozdania Oscarów


17 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

W wywiadzie dla A.frame nowy dyrektor generalny gali oscarowej, Bill Kramer, zapowiedział zmiany i powrót Oscarów do korzeni. Sprawdź szczegóły.

Oscary, w których już nie chodzi o Oscary

Gala rozdania Oscarów z roku na rok cieszy się coraz mniejszym zainteresowaniem i przyciąga coraz mniej widzów. W związku z tym Akademia Filmowa szuka rozwiązania, jak zapobiec obniżeniu prestiżu najbardziej znanych filmowych nagród na świecie. Nie pomagają w tym z pewnością takie sytuacje jak spoliczkowanie Chrisa Rocka przez Willa Smitha, które stało się najszerzej komentowanym punktem całego wieczoru, a o samych nominowanych i zwycięzcach dyskusji w efekcie było jak na lekarstwo. Zaradzić temu ma Bill Kramer, nowy dyrektor generalny gali, który w swojej rozmowie dla A.frame zapowiada liczne zmiany, między innymi „powrót Oscarów do korzeni”.

Nagranie ze zdarzenia pomiędzy Willem Smithem a Chrisem Rockiem

Spełniając oczekiwania

Kramer wypowiedział się przede wszystkim mocno o wycięciu z transmisji na żywo wręczania nagród, które najwyraźniej w ostatnich latach uznane zostały za mniej istotne (m.in. montaż, muzyka, scenografia i dźwięk), co spotkało się wówczas z ogromną krytyką ze strony osób pracujących w przemyśle filmowym:

Wszystkie artystyczne i naukowe formy naszego rzemiosła muszą być uhonorowane na gali. Musimy stworzyć show oscarowe, które będzie wspólnym świętem całej branży.

– Bill Kramer dla A.frame (tłumaczenie własne).

Jest to z pewnością dobra droga w stronę ubłagania przedstawicieli branży filmowej narzekającej na ostatnie gale rozdania Oscarów. Jaki sposób natomiast znajdzie Kramer, by przyciągnąć przed telewizory i komputery więcej widzów, narzekających na spadający co roku poziom i ogólne „ogłupianie” gali? To będzie zdecydowanie trudniejsza sztuka.

W wywiadzie dla A.frame nowy dyrektor generalny gali oscarowej, Bill Kramer, zapowiedział zmiany i powrót Oscarów do korzeni. Sprawdź szczegóły. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →