kadr ze zwiastuna „Avatar: Istota Wody"

„Avatar: Istota Wody” z pierwszym oficjalnym zwiastunem i datą premiery

Podziel się newsem:

Opublikowano pierwszy oficjalny zwiastun promujący film Avatar: Istota Wody. Wraz z materiałem wideo potwierdzono również datę premiery.

Avatar: Istota Wody doczekał się pierwszego zwiastuna

Dziś w Internecie ukazał się pierwszy trailer zwiastujący Avatar: The Way of Water. Półtoraminutowy kolaż ujęć pierwotnie dostępny był jedynie w salach kinowych przed seansami filmu Doctor Strange In the Multiverse Of Madness, który zadebiutował w zeszły piątek. Teraz materiał promujący kolejne dzieło Jamesa Camerona pojawił się chociażby na Twitterze i YouTubie.

Jednocześnie potwierdziły się informacje, że Avatar: Istota Wody ukaże się 16 grudnia tego roku. Film na początku dostępny będzie wyłącznie w kinach. Dopiero w 2023 roku trafi do serwisów streamingowych. Wcześniej planowaną datę premiery zdradził prezes 20th Century Studios, Steve Asbell. Kolejne odsłony serii mają ukazywać się co dwa lata w grudniu aż do 2028 roku.

Zobacz: Doktor Strange w multiwersum obłędu z obłędnymi wynikami. Film z drugą największą premierą w czasie pandemii

Dokądkolwiek trafimy, to rodzina pozwoli nam przetrwać.

– czytamy w opisie.

Avatar: Istota Wody – oficjalny zwiastun #1

Razem z premierą zwiastuna producenci filmu opublikowali oficjalny plakat filmu.

avatar istota wody Twentieth Century Fox Film Corporation Lightstorm Entertainment River Road Entertainment
oficjalny plakat filmu/ Lightstorm Entertainment, River Road Entertainment, TSG Entertainment, Twentieth Century Fox Film Corporation 2022

Minęła ponad dekada od pierwszego Avatara

Avatar trafił do kin na całym świecie 10 grudnia 2009 roku. Film Jamesa Camerona do dziś pozostaje najbardziej dochodową produkcją w historii kinematografii z wynikiem przekraczającym dwa miliardy osiemset pięćdziesiąt milionów dolarów. W 2010 roku dzieło Camerona otrzymało sześć nominacji do Oscarów i zdobył trzy statuetki. Avatar został nagrodzony w kategoriach Najlepsza scenografia, Najlepsze efekty specjalne oraz Najlepsze zdjęcia.

Opublikowano pierwszy oficjalny zwiastun promujący film Avatar: Istota Wody. Wraz z materiałem wideo potwierdzono również datę premiery. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Avatar: Istota […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →