Olly Alexander zapowiada nową muzykę Years & Years jeszcze w tym roku

Podziel się newsem:

Nowy rozdział w karierze Years & Years nadchodzi? Olly Alexander zdradza, że zamierza wydać trochę nowej muzyki jeszcze w tym roku.

Reklama

Years & Years – wciąż na topie

Ostatnie wydawnictwo tego brytyjskiego objawienia sceny popowej to album Palo Santo z 2018 roku. Years & Years udowodnili nim swoją świeżość i fakt, że potrafią pozostać autonomiczni podążając jednocześnie za trendami, tworząc taneczne przeboje na skalę światową i będąc wciąż na topie.

Years & Years - Kraków Live Festival - fot. Wojtek Kobylański
Years & Years – Kraków Live Festival – fot. Wojtek Kobylański

Olly Alexander z genialną rolą w nowym serialu HBO – It’s A Sin

Ostatnia przerwa w działalności zespołu wcale nie oznacza, że u trójki przyjaciół z Years & Years nic się nie dzieje. Olly Alexander, lider grupy, pracował w ostatnim czasie nad serialem It’s A Sin, w którym gra główną rolę – Ritchiego, młodego geja, który wyjeżdża z rodzinnego domu do Londynu, gdzie w dobie rozwoju wirusa AIDS próbuje odnaleźć się ze swoją tożsamością w nowej rzeczywistości.

It’s A Sin – zobacz zwiastun serialu

W ramach promocji serialu It’s A Sin, Years & Years nagrali również swoją wersję kultowego przeboju grupy Pet Shop Boys, z którą młodzi Brytyjczycy współpracowali również przy okazji zeszłorocznego albumu Hotspot. Mowa oczywiście o tytułowym It’s A Sin.

Years & Years – It’s A Sin, posłuchaj

Udana rola Ollyego Alexandra, będąca częścią niemniej udanej produkcji, która od kilku tygodni jest dostępna na platformie HBO GO, sprawiła, że o Years & Years ponownie zrobiło się głośno, a fani jeszcze bardziej wyczekują nowego materiału od zespołu.

Nowa muzyka od Years & Years nadchodzi

Ten zdaje się nadejdzie szybciej, niż nam się wydaje. W ostatnim wywiadzie dla brytyjskiego magazynu OK!, Olly Alexander zdradził, że nie zamierza porzucić muzyki dla aktorstwa i będzie śpiewał aż do śmierci. Dodatkowo, artysta zamierza wydać sporo nowych rzeczy jeszcze w tym roku.

Praca przy serialu It’s A sin była tak głębokim i niesamowitym doświadczeniem, że bardzo bym chciał, spróbować czegoś takiego jeszcze raz. Jeśli taka propozycja się kiedyś pojawi to mam zamiar ją przyjąć. Zobaczę, co się wydarzy, ale wydam też więcej muzyki w tym roku.

Years & Years nowa muzyka Olly Alexander

Nowy rozdział w karierze Years & Years nadchodzi? Olly Alexander zdradza, że zamierza wydać trochę nowej muzyki jeszcze w tym roku. Years & Years – wciąż na topie Ostatnie wydawnictwo tego brytyjskiego objawienia sceny popowej to album Palo Santo z 2018 roku. Years & Years udowodnili nim swoją świeżość i fakt, że potrafią pozostać autonomiczni […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.