fot. Zofia Paśnik

OFF Country Club Katowice – muzyczny weekend w Dolinie Trzech Stawów

Podziel się newsem:

Co prawda OFF Festival również w tym roku się nie odbędzie, jednak nie oznacza to, że w Dolinie Trzech Stawów będzie cicho. W pierwszy weekend sierpnia odbędzie się OFF Country Club. Sprawdźcie, kto wystąpi.

OFF Festival zaprasza na OFF Country Club

Na OFF Festival przyjdzie nam poczekać do przyszłego roku. Organizatorzy nie zostawiają jednak festiwalowiczów bez niczego. W pierwszy weekend sierpnia w Dolinie Trzech Stawów odbędzie się cykl koncertów OFF Country Club.

W trakcie tych trzech muzycznych dni, między 6 a 8 sierpnia usłyszymy bardzo różnorodne dźwięki – od rapu przez elektronikę, indie rock i nową falę, po nadwiślańską tropicalię. Sprawdźcie, jak prezentuje się line-up wydarzenia.

OFF Country Club Katowice – line-up

6 sierpnia, piątek

19:00 Mitch & Mitch con il loro Etereo Gruppo Stereofonico

Na OFFie Mitch & Mitch po raz pierwszy zagrali ze Zbigniewem Wodeckim kultowy już program, utrwalony na albumie 1976: A Space Odyssey. Grupa tym razem wystąpi we wcieleniu o nazwie Mitch & Mitch con il loro Etereo Gruppo Stereofonico, który jest hołdem dla Ennio Morricone.

21:30 Artur Rojek

Dyrektor artystyczny festiwalu podczas OFF Country Club zaprezentuje materiał z płyty Kundel. Drugi album Rojka ukazał się tuż przed pandemią i doskonale oddaje nastrój tego czasu: chodzi o to, żeby tańczyć jakby nie było jutra.

7 sierpnia, sobota

19:00 Król

Błażej Król to stały bywalec OFF Festivalu. Bywał w Katowicach z Kawałkiem Kulki, z UL/KR, pojawił się też z Kobietą z Wydm i oczywiście jako Król. W Dolinie Trzech Stawów w tym roku usłyszymy materiał z jego najnowszej płyty Dziękuję.

Król taki, jak NIGDY/ZAWSZE – recenzja albumu „DZIĘKUJĘ”

21:30 Brodka

Również Brodka wystąpi w Katowicach z nowym albumem, który ukazał się niespełna miesiąc temu. Jak Brut sprawdzi się na żywo? Warto się o tym przekonać na własnej skórze!

Sprawdźcie także: Brodka zmienna jak Bowie – odsłuch albumu „BRUT”

8 sierpnia, niedziela

19:00 Smolik gra „Smolik”

Równe 20 lat temu Andrzej Smolik – klawiszowiec i producent znany z Wilków, współpracownik Roberta Gawlińskiego solo oraz Katarzyny Nosowskiej, zadebiutował solowym albumem zatytułowanym po prostu Smolik. W Katowicach pojawi się, by świętować jubileusz tego wydawnictwa.

21:30 Quebonafide

Choć ostatni album Quebonafide Romantic Psycho ukazał się w czasie pandemii, jest już diamentowy. Jedną z niewielu okazji, by usłyszeć ją na żywo będziecie mieli podczas OFF Country Club.

OFF Country Club line-up

Każdy dzień OFF Country Club jest osobno biletowany i kosztuje 109 zł. Pula biletów jest limitowana, dlatego nie warto zwlekać z zakupem!

Co prawda OFF Festival również w tym roku się nie odbędzie, jednak nie oznacza to, że w Dolinie Trzech Stawów będzie cicho. W pierwszy weekend sierpnia odbędzie się OFF Country Club. Sprawdźcie, kto wystąpi. OFF Festival zaprasza na OFF Country Club Na OFF Festival przyjdzie nam poczekać do przyszłego roku. Organizatorzy nie zostawiają jednak festiwalowiczów […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →