kadr z aftermovie po koncercie 120 minut z życia O.S.T.R.-a

O.S.T.R. zagra koncert w Opolu!


06 stycznia 2023

Podziel się newsem:

Już 20 stycznia łodzianin pojawi się na scenie w klubie Mango.

Legenda sceny rapowej

O.S.T.R. to raper, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. Jest bezsprzecznie legendarną postacią na polskiej scenie rapowej, zarówno jako MC, jak i producent. Wśród jego imponujących osiągnięć są m.in. wyniki sprzedażowe jego albumów: sześć złotych, sześć platynowych, jedna dwukrotnie platynowa i jedna trzykrotnie platynowa płyta. W swojej dyskografii łodzianin ma takie hitowe single jak Tabasko, Mówiłaś Mi…, Kochana Polsko czy Lubię być sam.

O.S.T.R. – Lubię być sam prod. Killing Skills

O.S.T.R. wystąpi w Opolu!

Już 20 stycznia legenda łódzkiej sceny rapowej zagra w klubie Mango w Opolu. Jak możemy przeczytać w opisie tego wydarzenia:

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych i ikonicznych raperów w Polsce zagra ponownie po długiej przerwie w Opolu.
Nowa Era – Nowa Scena – Stary, dobry O.S.T.R.
Do zobaczenia na koncercie. 

W koncertowym repertuarze na pewno nie zabraknie dawno niesłyszanych, starych hitów rapera, które „odkurzył” podczas jubileuszowego koncertu 120 minut z życia zorganizowanego z okazji XX-lecia na scenie. Ale nie wyobrażamy też sobie, że łodzianin nie zagra świeższego materiału – np. z zeszłorocznego albumu 042 Requiem Mixtape, który wzbudził dość duże zamieszanie w środowisku rapowym. Tak czy siak, marka, którą cieszy się od lat na scenie O.S.T.R., daje nam pewność, że 20 stycznia nikt w klubie Mango nie wróci do domu zawiedziony. Bilety na opolski koncert O.S.T.R.-a są dostępne do kupienia na stronie biletomat.pl.

O.S.T.R. zagra koncert w Opolu!

Już 20 stycznia łodzianin pojawi się na scenie w klubie Mango. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Legenda sceny rapowej O.S.T.R. to raper, którego nie trzeba […]

Kup bilety na koncert O.S.T.R.-a w Opolu!

Biletomat.pl
59 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →