kadr z aftermovie po koncercie 120 minut z życia O.S.T.R.-a

O.S.T.R. zagra koncert w Opolu!


06 stycznia 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Już 20 stycznia łodzianin pojawi się na scenie w klubie Mango.

Legenda sceny rapowej

O.S.T.R. to raper, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. Jest bezsprzecznie legendarną postacią na polskiej scenie rapowej, zarówno jako MC, jak i producent. Wśród jego imponujących osiągnięć są m.in. wyniki sprzedażowe jego albumów: sześć złotych, sześć platynowych, jedna dwukrotnie platynowa i jedna trzykrotnie platynowa płyta. W swojej dyskografii łodzianin ma takie hitowe single jak Tabasko, Mówiłaś Mi…, Kochana Polsko czy Lubię być sam.

O.S.T.R. – Lubię być sam prod. Killing Skills

O.S.T.R. wystąpi w Opolu!

Już 20 stycznia legenda łódzkiej sceny rapowej zagra w klubie Mango w Opolu. Jak możemy przeczytać w opisie tego wydarzenia:

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych i ikonicznych raperów w Polsce zagra ponownie po długiej przerwie w Opolu.
Nowa Era – Nowa Scena – Stary, dobry O.S.T.R.
Do zobaczenia na koncercie. 

W koncertowym repertuarze na pewno nie zabraknie dawno niesłyszanych, starych hitów rapera, które „odkurzył” podczas jubileuszowego koncertu 120 minut z życia zorganizowanego z okazji XX-lecia na scenie. Ale nie wyobrażamy też sobie, że łodzianin nie zagra świeższego materiału – np. z zeszłorocznego albumu 042 Requiem Mixtape, który wzbudził dość duże zamieszanie w środowisku rapowym. Tak czy siak, marka, którą cieszy się od lat na scenie O.S.T.R., daje nam pewność, że 20 stycznia nikt w klubie Mango nie wróci do domu zawiedziony. Bilety na opolski koncert O.S.T.R.-a są dostępne do kupienia na stronie biletomat.pl.

O.S.T.R. zagra koncert w Opolu!

Już 20 stycznia łodzianin pojawi się na scenie w klubie Mango. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Legenda sceny rapowej O.S.T.R. to raper, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →