Kadr z teledysku

Nowy track Majora SPZ z jego nadchodzącej płyty – „Słodki Zapach”


24 listopada 2021

Podziel się newsem:

Major SPZ na swoim kanale YouTube’owym opublikował dziś nową piosenkę z jego nadchodzącej płyty, Na Farta. Sprawdź szczegóły.

Podkład do numeru wyprodukował Worek. Mixem i masteringiem zajął się Shimz. Za klip do kawałka odpowiedzialny jest Filop.

Major SPZ – Słodki Zapach

Na Farta wkrótce na streamingach

Na Farta, bo tak nazywa się nowy album Majora SPZ, to bezkompromisowy, skrojony na miarę materiał. Perełka w dyskografii artysty. Przekaz, brzmienie i teksty na najwyższym poziomie, do którego Major już nas przyzwyczaił.

– głosi informacja prasowa na stronie preorderu

Najnowsza płyta Majora światło dzienne ujrzy 15 grudnia. Wśród zaproszonych producentów znajdują się Sir MichSergiuszMatheo i Worek, na featach zaś pojawi się m.in Paluch, Małach czy Ślimak. Wspomniany wcześniej Filop odpowiedzialny jest również za poligrafię Na Farta.

major spz na farta
okładka albumu „Na Farta” Majora SPZ

Tracklista albumu prezentuje się następująco:

Na Farta – tracklista albumu

 1. Ale Ale (Prod. Ślimak)
 2. Według zasad (Prod. Ślimak)
 3. Jeden feat. Paluch (Prod. Sergiusz)
 4. Przecier (Prod. Newlight$Rutkovsky)
 5. Życzę farta (Prod. Franky)
 6. Harmonia feat. Małach (Prod. Sir Mich)
 7. Pach pach feat. Dj Decks (Prod. Ślimak)
 8. Lotto (Prod. Newlight$)
 9. Słodki zapach (Prod. Worek)
 10. Jakbym chciał feat. Ślimak (Prod. Newlight$)
 11. Two face (Prod. clearmindWorek)
 12. Dream team feat. Kony (Prod. Matheo)

Bonus track

 1. Makieta (Prod. Ślimak)
 2. ymc ymc (Ślimak mix)

Płytę w specjalnym wydaniu można nabyć wyłącznie za pośrednictwem strony Preorder.pl do 12 grudnia. Fizyczny nakład albumu limitowany jest do dwóch tysięcy sztuk. Oprócz dwóch dodatkowych piosenek, posiadacze preorderowej wersji płyty otrzymają również płytę z instrumentalami, książeczkę z tekstami oraz zdjęcia z teledysków. Dołączone zostaną także dwustronne wlepki i banknot jednodolarowy, który Major SPZ dołącza „na farta”.

Przeczytaj także: Major SPZ ma życie jak „La vida loca”

Major SPZ na swoim kanale YouTube’owym opublikował dziś nową piosenkę z jego nadchodzącej płyty, Na Farta. Sprawdź szczegóły. Podkład do numeru wyprodukował Worek. Mixem i masteringiem zajął się Shimz. Za klip do kawałka odpowiedzialny jest Filop. Major SPZ – Słodki Zapach Na Farta wkrótce na streamingach Na Farta, bo tak nazywa się nowy album Majora […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →