Nowy teledysk od O.S.T.R. – zobacz „Monochrom”


10 września 2019

Podziel się newsem:

Będący wciąż na fali wznoszącej raper O.S.T.R. opublikował właśnie nowy teledysk do utworu Monochrom, który pochodzi z jego ostatniej płyty – Instrukcja Obsługi Świrów.

O.S.T.R. nie próżnuje. Od kilku lat nieustannie nagrywa, wypuszcza nowe rzeczy, koncertuje, a do tego bierze udział w innych projektach muzycznych i nie tylko. Ostatnio premierę miał utwór, który raper nagrał z zespołem Organek do filmu Piłsudski. Posłuchajcie!

ØRGANEK & O.S.T.R. – To nie miało prawa się stać!

O.S.T.R. – Monochrom feat. Green

Teraz O.S.T.R. podzielił się kolejnym, nowym teledyskiem, tym razem do swojego utworu. Tym samym raper kontunuuje promocję swojego najnowszego wydawnictwa z początku tego roku – albumu Instrukcja Obsługi Świrów. Monochrom, to utwór, za którego produkcję odpowiada Killing Skills, z kolei wokalem O.S.T.R.ego wspomógł Green. Zobaczcie klip!

O.S.T.R. jako stand-uper podczas trasy Please, Stand-Up!

Już teraz możemy również podziwiać O.S.T.R. w nowej roli. Raper znany jest tego, że podczas swoich koncertów nie stroni od żartobliwych anegdotek. W tym miesiącu O.S.T.R.y wyruszył w trasę z grupą Please, Stand-Up!, podczas której prezentuje swój autorski program. Nie możecie tego przegapić! Sprawdźcie rozkład jazdy trasy i koniecznie przyjdzie zobaczyć jak O.S.T.R. radzi sobie jako stand-uper. Bilety są dostępne na stronie Biletomat.pl. Radzimy nie zwlekać z zakupem bo sporo przystanków z trasy jest już wyprzedana.

ostr stand-up

Będący wciąż na fali wznoszącej raper O.S.T.R. opublikował właśnie nowy teledysk do utworu Monochrom, który pochodzi z jego ostatniej płyty – Instrukcja Obsługi Świrów. O.S.T.R. nie próżnuje. Od kilku lat nieustannie nagrywa, wypuszcza nowe rzeczy, koncertuje, a do tego bierze udział w innych projektach muzycznych i nie tylko. Ostatnio premierę miał utwór, który raper nagrał […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Trasa Please, Stand Up! 2019

Biletomat.pl
od 49 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.