Kadr z teledysku

Nowy singiel Oliwki Brazil


16 listopada 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Oliwka Brazil nie zwalnia tempa. Po głośnym Big Mommy, raperka publikuje kolejny singiel, tym razem o nazwie Kokieterka. Sprawdź szczegóły.

Wchodzi big mommy, zrobić big money

Jedno jest pewne – to będzie szumna i okazała kariera, a wers zacytowany wyżej może okazać się proroczy. Oliwka Brazil jeszcze nie wydała nawet płyty, a już zdążyła zrobić naprawdę spore zamieszanie wokół swojej osoby. To będzie jeden z tych przypadków, gdy pierwszych skrzypiec w przypadku artysty nie gra jego twórczość. Robi to wizerunek. A Oliwce nie można odmówić, że jest w jej przypadku bardzo charakterystyczny. Image, z jakim raperka wjechała na scenę, w całej swojej kontrowersyjności miał mimo wszystko potencjał, by nieść pozytywny przekaz. W końcu mówienia o ciałopozytywności nigdy za wiele. Jej pewność siebie w połączeniu z noszeniem rozmiaru nieco większego niż xs, mogła stanowić wspaniały przykład dla młodych dziewczyn. Niestety, Oliwka się w tym dokumentnie wykoleiła, wyjeżdżając z atakiem w stronę kobiet o innej sylwetce niż ona. My chcemy jednak wierzyć, że było to wypadkiem przy pracy, a raperka zdoła nas jeszcze pozytywnie zaskoczyć.

Przeczytaj także: Oliwka Brazil zakontraktowana w Warner Music Poland – polska CupcakKe?

Oliwka Brazil nowy singiel
Oliwka Brazil, fot. Kasia Mikołowicz

Oliwka Brazil z nowym singlem Kokieterka

Teraz Brazil atakuje z singlem nieco bardziej wyważonym niż Big Mommy, jednak nadal zawierającym jej właściwy jej, agresywny i wyzywający sznyt. Progresywny bit do numeru dostarczył Kubi Producent. Sprawdźcie sami!

Oliwka Brazil – Kokieterka

Przeczytaj także: Nowy hip hopowy festiwal na mapie stolicy! Nadchodzi Made In WWA

Oliwka Brazil nie zwalnia tempa. Po głośnym Big Mommy, raperka publikuje kolejny singiel, tym razem o nazwie Kokieterka. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM Wchodzi big […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →