Nowy hip hopowy festiwal na mapie stolicy! Nadchodzi Made In WWA


02 listopada 2021

Podziel się newsem:

21 i 22 stycznia 2022 roku na Hali EXPO XXI w Warszawie odbędzie się festiwal Made In WWA. Sprawdź, kto wystąpi.

Warszawskie święto kultury hip hop – Made In WWA

Jak zapewniają organizatorzy w oficjalnej informacji prasowej, Made In WWA będzie świętem wszystkich miłośników kultury hip-hop:

Pokażemy wam, jak się to robi w WWA. Wchodzimy w sezon jako pierwsi, wjeżdżając do hali EXPO XXI jak do siebie. To pierwszy taki festiwal dla ludzi, którzy utożsamiają się z kulturą hip-hop / rap. (…) MADE IN WWA to nie tylko koncerty, ale również panele, warsztaty i specjalne strefy przygotowane z naszymi partnerami. Coś od nas dla wszystkich, którzy wiedzą, co to rap.  Na 48h przejmujemy halę EXPO XXI, która przejdzie totalną metamorfozę. Nasze inspiracje to digital, street art i oczywiście rap. Czy będą sety DJ-skie? Tak, będą! Do tego market streetwearowy dla tych, którzy kochają modę. Wszystko, co tylko chcecie – pełen hip-hop.

Ogłoszony został także pełen line-up wydarzenia, a artyści zostaną podzieleni na trzy sceny: Main, Fresh i Jager Stage.

Pełen Line-up Made in WWA:

OIO, Pezet | Żabson, JWP/BC, Kukon, Miły ATZ, White 2115, Dwa Sławy, Białas, Dziarma, Janusz Walczuk, Kaz Bałagane, Chivas, Oliwka Brazil, Smolasty, Szczyl, Fukaj, Barto Katt, Catch Up / Hodak, Miętha, Tuzza, Zdechły Osa.

Nowy hip hopowy festiwal na mapie stolicy! Nadchodzi Made In WWA

Made In WWA – bilety

Ceny biletów oraz podział godzinowy ich występów zostaną ogłoszone 5 listopada. Natomiast sprzedaż wejściówek wystartuje trzy dni później 8 listopada.

21 i 22 stycznia 2022 roku na Hali EXPO XXI w Warszawie odbędzie się festiwal Made In WWA. Sprawdź, kto wystąpi. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył i wznowił karierę w niecałe […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →