Nowy serwis do streamingu muzyki od Empiku

Obserwuj nas na instagramie:

Empik właśnie wystartował ze swoją nową aplikacją, służącą do streamingu muzyki. Sprawdźcie, o co chodzi w Empik Music!

Empik to firma znana z sieci księgarni w całej Polsce, w których wielu Polaków od lat zaopatruje się w nowości muzyczne, książkowe, filmowe i wiele innych. Znana jest również z organizacji jednego z najbardziej prestiżowych plebiscytów związanych z światem kultury w Polsce – Bestsellery Empiku.

Empik Music – miliony piosenek w jednym miejscu

Teraz spółka wchodzi na nową przestrzeń rynkową i oferuje własną, autorską aplikację do streamingu muzyki – Empik Music. Co w niej znajdziecie?

Empik Music to miliony utworów polskich i zagranicznych wykonawców, a muzyczna baza aplikacji codziennie jest aktualizowana. Serwis oferuje również dostęp do tekstów wszystkich piosenek. To także wyjątkowe playlisty stworzone przez samych artystów, dziennikarzy i innych ekspertów z branży muzycznej.

Już teraz w Empik Music możecie posłuchać składanek #tomigra przygotowanych chociażby przez Sanah, Roksanę Węgiel, Viki GaborPRO8L3M. Przez kilka kolejnych tygodni, w ramach serii To co lubię w moim klubie swoje playlisty regularnie będzie publikował również Wojciech Mann. 

Empik Music

Aplikacja do streamingu muzyki Empiku – abonament

Empik Music stawia przede wszystkim na wygodę użytkowania. To pierwsza aplikacja, która nie wymaga podpinania karty bankowej pod swoje konto, bowiem abonament można wykupić bezpośrednio w salonach Empik.

Firma przygotowała również kilka pakietów specjalnych. Jeden miesiąc korzystania z Empik Music kosztuje 19.99zł (pierwszy miesiąc jest bezpłatny), ale 6 miesięcy już 104,99zł (17,50zł/miesiąc), a 12 miesięcy 199,99zł (16,67zł/miesiąc).

Empik Music

Empik Music – prostota użytkowania

Dodatkowo Empik łączy wszystkie swoje usługi i tak do Empik Music można się logować za pomocą konta empik.com. Stali klienci tego sklepu będą otrzymywać dodatkowo regularne, muzyczne rekomendacje, a sama aplikacja będzie nam przypominała o muzycznych wydarzeniach, organizowanych przez Empik. Za jej pośrednictwem będzie można również kupić bilety dostępne w Empik Bilety.

Dodatkowo posiadacze konta premium na empik.com otrzymają dwa miesiące bezpłatnego korzystania z Empik Music. Aplikacja działa również offline. Wystarczy pobrać swoje ulubione utwory w dowolnej jakości i słuchać ich gdzie tylko chcecie! Aplikacja jest dostępna na systemy Android i iOS. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.

Empik Music

Empik właśnie wystartował ze swoją nową aplikacją, służącą do streamingu muzyki. Sprawdźcie, o co chodzi w Empik Music! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Empik to firma znana z sieci […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →