Kadr z teledysku

Nowy klip od Szczyla już w sieci


18 października 2021

Podziel się newsem:

Jeśli myśleliście, że promocja płyty Polska Floryda ustanie wraz z premierą albumu, to się grubo myliliście. Szczyl nie osiada na laurach i publikuje kolejny teledysk do kawałka z płyty. Sprawdź szczegóły.

Polska Floryda już na streamingach

Trudno byłoby wskazać bardziej wyczekiwaną premierę niż Polska Floryda od Szczyla. Reprezentant Sony Music Poland naprawdę sporo namieszał jeszcze przed wydaniem swojego debiutu. Pomogła mu w tym akcja SBM Starter. To na jej kanale ukazał się pierwszy hit Szczyla, noszący tytuł Banda. Wykręcił on prawie 9 milionów wyświetleń i nakręcił przeogromny hype na kolejne kawałki i długogrające wydawnictwo debiutanta. Album ukazał się w sieci 15 października. Z naszym zdaniem na jego temat możecie zapoznać się tutaj. Spoiler: nie szczędziliśmy wielkich słów. Jest to naprawdę przemocna premiera i została przez nas maksymalnie doceniona.

Przeczytaj także: Barto Katt i jego nowy singiel. Na feacie UNDA i JupiJej

Szczyl nowy klip
Szczyl, źródło: Instagram

Szczyl feat. Piotr Rogucki – Cień (prod. nolyrics) [Official Video]

Teledysk do emocjonalnego kawałka przedstawia Szczyla jako szarego pracownika korporacji, który w pewnym momencie nie wytrzymał i zaatakował przypadkowych ludzi za pomocą karabinu. Gościnnie w piosence udzielił się Piotr Rogucki. Bit do kawałka wyprodukował nolyrics. Mixem i masteringiem zajął się ENZU. Za realizację teledysku odpowiedzialni są Jan Kwapisz ze Studio Nagrywarka oraz Remek Zawadzki ze Studio 7 Piaseczno.

Zamów fizyczne wydanie Polskiej Florydy Szczyla

Jeśli myśleliście, że promocja płyty Polska Floryda ustanie wraz z premierą albumu, to się grubo myliliście. Szczyl nie osiada na laurach i publikuje kolejny teledysk do kawałka z płyty. Sprawdź szczegóły. Polska Floryda już na streamingach Trudno byłoby wskazać bardziej wyczekiwaną premierę niż Polska Floryda od Szczyla. Reprezentant Sony Music Poland naprawdę sporo namieszał jeszcze […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →