fot. Courtesy of Republic Records

Nowy album The Weeknd już w piątek – Jim Carrey mówi, że jest dobry


04 stycznia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

The Weeknd nieoczekiwanie w najbliższy piątek wyda swoją piątą solową płytę. Jim Carrey, który partycypował w projekcie, bardzo pochlebnie wypowiedział się o nowym albumie artysty.

The Weeknd – dawn FM to już nie są spekulacje

Plotki o nowym albumie artysty krążyły systematycznie od wydania singla Take My Breath, a Abel umiejętnie je podsycał. Już w październiku zakomunikował fanom, że jego płyta jest gotowa. Dreszczyk emocji był, jednakże wrażenia po After Hours wciąż nie opadły, zwłaszcza, że krążek nie został ograny trasą koncertową. Raczej mało kto spodziewał się nowości przed występami z hitami takimi, jak Blinding Lights czy Save Your Tears.

Nieoczekiwane, a jednak – The Weeknd spełnił właściwie nigdy niewypowiedziane obietnice i powraca z nieopublikowanym dotąd materiałem. Artysta wczoraj podzielił się informacją, że dawn FM ukaże się w ten piątek, siódmego stycznia. Wydawnictwo będzie efektem jego współpracy z  Quincym Jonesem, Tylerem, The CreatoremLil WaynemOneohtrix Point Never oraz aktorem, Jimem Carreyem. Ten ostatni nie szczędził zresztą pochwał pod adresem wokalisty i jego nowego albumu.

Przeczytaj: The Weeknd z nagrodą artysty roku

The Weeknd nowy album dawn FM

Jim Carrey rekomenduje dawn FM. Szykuje się godny następca After Hours?

Aktor bardzo pozytywnie wypowiedział się o nadchodzącym albumie artysty.

Wczoraj wieczorem słuchałem “dawn FM” z moim dobrym przyjacielem Abelem. Był głęboki i elegancki, i porwał mnie do tańca. Cieszę się, że mogę odegrać rolę w jego symfonii

– napisał Carrey na Twitterze

The Weeknd nie omieszkał udostępnić tweeta oraz odpowiedzieć na komplementy Carreya.

Dziękuję, że jesteś tego częścią. To kismet (tureckie słowo oznaczające fatum, los, przeznaczenie – przyp. red.).Pełne koło.

Dawn FM ukaże się już w ten piątek, a jeszcze dziś zostanie udostępniony link z pre-savem albumu. Czekacie?

The Weeknd – Take My Breath (Official Music Video)

The Weeknd nieoczekiwanie w najbliższy piątek wyda swoją piątą solową płytę. Jim Carrey, który partycypował w projekcie, bardzo pochlebnie wypowiedział się o nowym albumie artysty. Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? The Weeknd – dawn FM to […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →